+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Seek Thermal Compact Camera Android - Micro-USB

AB Kód: 1309787
Dostupnost na infolince (Zobrazit dostupnost)
Doprava zdarma
7 042 Kč
5 820 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČO: 12 měsíců)
Proměňte Váš smartphone na termovizi. Termovize slouží na odhalení úniku tepla z domova, komerčních a průmyslových budov. V rámci kontroly pomocí termovize zjistíte tepelné ztráty způsobené únikem vzduchu, chybějící nebo poškozenou izolací, neúčinného s
Popis produktu

Proměňte Váš smartphone na termovizi.

Termovize slouží na odhalení úniku tepla z domova, komerčních a průmyslových budov. V rámci kontroly pomocí termovize zjistíte tepelné ztráty způsobené únikem vzduchu, chybějící nebo poškozenou izolací, neúčinného systému vytápění, klimatizace a ohřevu a nekvalitní konstrukce. Teplotní rozsah činí od –40° až do 330° C.

Termovize při identifikaci těchto problémů vyhledá teplá a studená místa. Termovize Seek Thermal Compact umožňuje výstavbu a přesnou a rychlou kontrolu budov, bez potřeby lezení do podkroví a malých prostorů nebo bez potřeby přípravy otvorů do stěn na vyhledání úniku vzduchu, tepelných bypassů a izolačních spár.

Rychlé připojení a detekce – k dispozici je Vám připojení na modely smartphonů s operačním systémem Android. Zařízení je přenosné a rychle si ho zbalíte a vezmete sebou. Disponuje senzorem s rozlišením 206 × 156 pixelů a 36-stupňovým zorným polem. Kromě toho vyžaduje jen minimální energii z Vašeho smartphonu. Informace se Vám zobrazí na celém displeji mobilního telefonu nebo tabletu. Termovize Seek Compact využívá nejmodernější infračervenou technologii, díky které můžete sledovat zobrazení během dne i v noci. Dodává se s vodotěsným pouzdrem. Dokáže rozlišovat teplo na vzdálenost od několika centimetrů až do 300 metrů.

Rozdíl mezi sérií Compact a Reveal je v přenosnosti, odolnosti a velikosti. Pokud budete používat zařízení ve špinavém prostředí, ve kterém použití smartphonu není ideální, vyberte si model Reveal, který je odolnější. Pokud hledáte přenosné zařízení na detekci, vyberte si model Seek Compact.

Kompatibilní smartphony: nutný microUSB kabel/adaptér – Google Nexus 5, 5×, 6, 6p, HTC Desire 820, Desire EYE, One Mini 2, One A9, One M8, One M9 bez adaptéru – Motorola Moto X, Motorola Moto G, Samsung Galaxy S3, S4, S5, S6, S6 Edge, Note 2, Note 3, Note 4, Note Edge Nekompatibilní smartphony: Amazon Fire Phone & Tablet, Google Nexus 4, 7 (2012), HTC Desire 620, 626, Nexus 9, Samsung Galaxy 2 (old), Mega, Note, S3 Neo, Google Nexus S, Samsung S4 mni, Samsung S5 mini

Požadavky: Android a iOS Seek Thermal aplikace vyžadují minimálně Android 4.3 a iOS 8.0

Více na http://www.thermal.com/supported

Základní parametry
Kód výrobce:
UW-EAA
EAN:
0855753005174
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací