Firemní sítě

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
9648964
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

37

položek

4

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
StarTech Gigabit Ethernet konvertor médií - 850nm MM LC - 550m (MCM1110MMLC)

StarTech.com Gigabit Ethernet optický konvertor médií - 850nm MM LC - 550m Provedení: Externí Typ kabeláže: 10Base-T, 1000Base-LX, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T Přenosová rychlost dat: 1 Gbps O ...

VV933522 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

2 601 Kč  bez DPH

 

3 147 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
StarTech.com Gigabit Ethernet konvertor médií s otevřeným SFP (MCM1110SFP)

StarTech.com Gigabit Ethernet konvertor médií s otevřeným SFP Provedení: Externí Typ kabeláže: 10Base-T, 1000Base-LX, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T Přenosová rychlost dat: 1 Gbps Protokol datov ...

VV933523 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

2 102 Kč  bez DPH

 

2 543 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
FIBER ETHERNET CONVERTER SC (MCMGBSC055EU)

Networking Data transfer rate (max): 1000 Mbit/s Converter input interface: 1000Base-SX,1000Base-T Networking standards: IEEE 802.1Q,IEEE 802.3z Auto MDI/MDI-X: Yes Duplex system: Full,Half . Ports & ...

V932170 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

2 177 Kč  bez DPH

 

2 634 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
6 FT RJ45 TO DB9 CISCO kabel (DB9CONCABL6)

6 FT RJ45 TO DB9 CISCO CABLE Délka kabelu: 1,8 m Barva: Modrý Hloubka: 1830 mm Hmotnost: 100 g

VV930866 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

514 Kč  bez DPH

 

622 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
StarTech Dual Band Wireless AC AP (WFRAP433ACD)

StarTech Dual Band Wireless AC AP Rychlost přenosu dat (max): 450 Mbit / s Datové toky Ethernet LAN: 10,100 Mbit / s Wi-Fi rychlost přenosu dat (max): 450 Mbit / s Frekvenční pásmo: 2,4 - 5 GHz Netwo ...

RIV933651 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1 381 Kč  bez DPH

 

1 671 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
StarTech Gigabit RJ45 Kupfer SFP (GLCTST)

StarTech Gigabit RJ45 Kupfer SFP Typ rozhraní: SFP Rychlost přenosu dat (max): 1000 Mbit / s Networking standardy: IEEE 802.3ab Ethernet LAN (RJ-45) Porty: 1 Hot-Plug support: Ano Auto MDI / MDI-X: A ...

RIV933673 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1 730 Kč  bez DPH

 

2 093 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
StarTech GB Fiber SFP - Cisco Compatible (GLCLHSMDST)

StarTech GB Fiber SFP - Cisco Compatible Typ rozhraní: SFP Rychlost přenosu dat (max): 1250 Mbit / s Konektor pro optická vlákna: LC Networking standardy: IEEE 802.3z SFP transceiver Typ: LH, LX Fibe ...

RIV933680 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1 872 Kč  bez DPH

 

2 265 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
StarTech Gigabit Fiber SFP - 10 Pack (GLCSXMM10PST)

StarTech Gigabit Fiber SFP - 10 Pack Typ rozhraní: SFP Rychlost přenosu dat (max): 1250 Mbit / s Konektor pro optická vlákna: LC Networking standardy: IEEE 802.3z SFP transceiver Typ: SX Fiber porty: ...

RIV933681 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

11 112 Kč  bez DPH

 

13 446 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
StarTech Gigabit Fiber SFP - 10 Pack (GLCLHSM10PST)

StarTech Gigabit Fiber SFP - 10 Pack Typ rozhraní: SFP Rychlost přenosu dat (max): 1250 Mbit / s Konektor pro optická vlákna: LC Networking standardy: IEEE 802.3z SFP transceiver Typ: LH, LX Fiber p ...

RIV933678 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

12 618 Kč  bez DPH

 

15 268 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
StarTech GB RJ45 Copper SFP - 10 Pack (GLCT10PKST)

StarTech GB RJ45 Copper SFP - 10 Pack Typ rozhraní: SFP Rychlost přenosu dat (max): 1000 Mbit / s Networking standardy: IEEE 802.3ab Ethernet LAN (RJ-45) Porty: 1 Hot-Plug support: Ano Auto MDI / M ...

RIV933682 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

13 686 Kč  bez DPH

 

16 560 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Startech SFP - HP J4858C Compatible (J4858CST)

Síť Rozhraní: SFP Rychlost datového přenosu (maximální): 1250 Mbit/s Konektor pro optická vlákna: LC Síťové standardy: IEEE 802.3z Typ SFP vysílače: SX Vlastnosti Barva: Stříbrná Základní materiál: ...

RIV933703 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1 261 Kč  bez DPH

 

1 526 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Startech SFP - HP J4859C Compatible (J4859CST)

Síť Rozhraní: SFP Rychlost datového přenosu (maximální): 1250 Mbit/s Konektor pro optická vlákna: LC Síťové standardy: IEEE 802.3z Vlastnosti Barva: Stříbrná Podpora výměny za provozu: ano Auto MDI ...

RIV933705 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1 860 Kč  bez DPH

 

2 251 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

37

položek

4

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.