Optické

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
1989874
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

23

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Home Theater HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male 1,5m (4040849524776)

Home Theater HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male 1,5m

KRHT 302-150 

Prodejna 1 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

116 Kč  bez DPH

 

140 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Gembird Toslink optical cable, black, 3m (CC-OPT-3M)

Gembird Toslink optical cable, black, 3m (CC-OPT-3M)

ABCC0409607 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

146 Kč  bez DPH

 

177 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LENOVO 5m LC-LC OM3 MMF kabel (00MN508)

Výrobce: Lenovo Konektory: 2x LC Typ kabelu: OM3 Délka kabelu: 5 m

VS605WG5 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

1 129 Kč  bez DPH

 

1 366 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Startech LC TO SC Fiber Patch Kabel 10 m (SMFIBLCSC10)

Konektor 1: LC Konektor 2: SC Pohlaví: samec / samec Plný Duplex: Ano Barva: Žlutá Délka kabelu: 10 m

RIV933099 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

622 Kč  bez DPH

 

753 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
FIBER OPTIC PATCH CORD E2000 7 (AL-9E2000LC-07I)

TECHNICKÉ PARAMETRY: Délka: 7 m Konektor: 2 x jednoduchý režim LC - s piny (male) Konektor (druhý konec): 2 x jednoduchý režim E2000/APC - s piny (male) Technologie: Optické vlákno Typ optických vláke ...

RI5094212 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1 069 Kč  bez DPH

 

1 293 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
HP X240 40G QSFP+ QSFP+ 1m DAC kabel (JG326A)

HP X240 40G QSFP+ to QSFP+ 1m Direct Attach Copper Cable (JG326A)

ATCJG326A 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

7 596 Kč  bez DPH

 

9 191 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Startech 30M Multimode 50/125 Duplex (50FIBLCLC30)

Vlastnosti Konektor 1: LC Konektor 2: LC Optická vlákna: OM2 Barva: Oranžová Struktura vlákno režimu: Multivalentní Certifikace Soulad se směrnicí RoHS: Ano Rozměry Délka kabelu: 30 m

V931658 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

883 Kč  bez DPH

 

1 068 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Home Theater HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male 2,5m (4040849524790)

Home Theater HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male 2,5m

KRHT 302-250 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

160 Kč  bez DPH

 

194 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
POWER CORD sada 6 EA LOCKING (AP8702S-WW)

Konektor 1:C14 spojka Konektor 2:C13 spojka Vnitřní:ne Délka kabelu:0,61m Barva produktu:Černá, žlutá, černá Soulad se směrnicí RoHS:ano Provozní teplota (T-T): 0-70 ° C Skladovací teplota (T-T): -25 ...

270A769 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1 092 Kč  bez DPH

 

1 321 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
POWER CORD sada 6 EA LOCKING (AP8706S-WW)

Konektor 1:C13 spojka Konektor 2:C14 spojka Vnitřní:ne Délka kabelu:1,83m Barva produktu:černá Soulad se směrnicí RoHS:ano Provozní teplota (T-T): 0-70 ° C Skladovací teplota (T-T): -25 Až 75 ° C Pro ...

270A770 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

2 337 Kč  bez DPH

 

2 828 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
1.5M SAS kabel MSAS HD TO MSAS (00MJ163)

IBM externí kabel SAS - 1.5 m Typ Externí kabel SAS Délka 1.5 m Konektor(y) 36kolíkový 4x stínený konektor Mini MultiLane SAS (SFF-8644) Konektor(u) (na druhé strane) 4x Shielded Mini MultiLane SAS (S ...

S604ZB7 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

2 843 Kč  bez DPH

 

3 440 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
2 M MINI-SAS/MINI-SAS 1XCABLE (00NA009)

Popis výrobku: IBM externí kabel SAS - 2 m Typ: Externí kabel SAS Délka: 2 m Konektor(y): 1 x 4x Shielded Mini MultiLane SAS (SFF-8088) 26 pinu Konektor(u) (na druhé strane): 1 x 4x Shielded Mini Mult ...

S605HW6 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

1 572 Kč  bez DPH

 

1 902 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

23

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.