Optické

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
1989874
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

21

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Home Theater HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male 1,5m (4040849524776)

Home Theater HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male 1,5m

KRHT 302-150 

Prodejna 1 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

116 Kč  bez DPH

 

140 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Home Theater HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male 2,5m (4040849524790)

Home Theater HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male 2,5m

KRHT 302-250 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

193 Kč  bez DPH

 

234 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Gembird Toslink optical cable, black, 3m (CC-OPT-3M)

Gembird Toslink optical cable, black, 3m (CC-OPT-3M)

ABCC0409607 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

144 Kč  bez DPH

 

174 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
8 LEAD OCTAL kabel AND 8 M (CAB-OCTAL-ASYNC)

Features; Cable length: 1.22 m; Colour of product: Black; Weight & dimensions; Weight: 490 g

6771667 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

2 984 Kč  bez DPH

 

3 611 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
HP X240 40G QSFP+ QSFP+ 1m DAC kabel (JG326A)

HP X240 40G QSFP+ to QSFP+ 1m Direct Attach Copper Cable (JG326A)

ATCJG326A 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

7 401 Kč  bez DPH

 

8 955 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Startech 30M Multimode 50/125 Duplex (50FIBLCLC30)

Vlastnosti; Konektor 1: LC; Konektor 2: LC; Optická vlákna: OM2; Barva: Oranžová; Struktura vlákno režimu: Multivalentní; Certifikace; Soulad se směrnicí RoHS: Ano; Rozměry; Délka kabelu: 30 m;

V931658 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

895 Kč  bez DPH

 

1 083 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
IBM 10m OM3 Fiber Cable LC -- ACSS

IBM 10m OM3 Fiber Cable LC; ACSS

CWACSS 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

227 Kč  bez DPH

 

275 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
IBM 10m OM3 Fiber Cable LC (00AR092)

Popis výrobku IBM sítový kabel - 10 m; Typ Sítový kabel - OM3; Technologie Optické vlákno; Délka 10 m; Konektor(y) 1 x LC - s piny (male); Konektor(u) (na druhé strane) 1 x LC - s piny (male)

CW00AR092 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

198 Kč  bez DPH

 

240 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
POWER CORD sada 6 EA LOCKING (AP8706S-WW)

Konektor 1:C13 spojka; Konektor 2:C14 spojka; Vnitřní:ne; Délka kabelu:1,83m; Barva produktu:černá; Soulad se směrnicí RoHS:ano; Provozní teplota (T-T): 0-70 ° C; Skladovací teplota (T-T): -25 Až 75 ° ...

270A770 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

2 280 Kč  bez DPH

 

2 759 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
40GBASE-CR4 PASSIVE COPPER (QSFP-H40G-CU1M)

Popis výrobku Cisco 40GBASE-CR4 Passive Copper Cable - twinaxiální kabel - 1 m - bronz; Typ Twinaxiální kabel; Délka 1 m; Konektor(y) 1 x QSFP+; Konektor(u) (na druhé strane) 1 x QSFP+; Barva Bronz; Z ...

677Q063 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

3 732 Kč  bez DPH

 

4 516 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
10M AQUA FIBER PATCH kabel (A50FBLCLC10)

Popis výrobku StarTech.com 10Gb Aqua LC/LC Duplex 50/125 Multimode LSZH Fiber Cable - patch kabel - 10 m - vode - barva; Typ Patch kabel; Technologie Optické vlákno; Typ optických vláken Více režimu; ...

V933122 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

561 Kč  bez DPH

 

679 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
5M AQUA FIBER PATCH kabel (A50FBLCLC5)

Informace o záruce; Doživotní záruka; technické vybavení; Fiber Velikost 50/125; Fire Hodnoceno LSZH (Low Smoke Zero Halogen); výkon; Hodnocení Cable Fiber - 10 Gbit / s; Fiber Klasifikace OM3; Fiber ...

V933246 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

467 Kč  bez DPH

 

565 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

21

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.