+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Panasonic F-VXR90G-K

AB Kód: 1467561
Doprava zdarma
Novinka
Dostupnost na dotaz
Doprava zdarma
20 973 Kč
17 332 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČO: 12 měsíců)
Hlavní technologie: Nanoe™ generuje elektrostatické částečky vody rozprášené do vzduchu, které ho čistí a zvyšují jeho kvalitu. Mezi výhody této technologie patří potlačení virů a alergenů, a také odstranění zápachu a pylů roznášených …
Popis produktu

Hlavní technologie:

Nanoe™ generuje elektrostatické částečky vody rozprášené do vzduchu, které ho čistí a zvyšují jeho kvalitu. Mezi výhody této technologie patří potlačení virů a alergenů, a také odstranění zápachu a pylů roznášených vzduchem. Technologie NanoCloud využívá přirozený proces vypařování, kterým obohacuje vzduch molekulami vody ve velikosti nanočástic. Tyto částečky jsou tak malé, že přenášejí o 99 % bakterií méně než ultrazvukové zvlhčovače, a zároveň brání tvorbě mokrých skvrn a usazenin z vody. Částečky Nanoe™ jsou tak malé, že proniknou i oblečením, kde brání vzniku plísně a zápachu.

Systém kompozitního filtru HEPA je filtrační technologie 3v1, odstraňuje 99.97% částic 0,3µm: vrstva Super Alleru-Buster, vrstva s katechinem ze zeleného čaje a vrstva s antibakteriálním enzymem společně eliminují alergeny, viry a bakterie. Kompozitní filtr HEPA byl schválen úřadem Allergy UK™ pro boj s alergiemi ve Velké Británii. Produkty s tímto označením prošly nezávislými vědeckými testy, které potvrdily, že snižují, odstraňují nebo omezují působení alergenů v domácím prostředí a efektivně pomáhají lidem minimalizovat kontakt s alergeny.

ECONAVI je autonomní systém optimalizující výkon čističky, založený na datech získaných z vestavěných senzorů (např. světla, prachu, vlhkosti, pachů). Výsledkem je kombinace učícího a udržovacího režimu. Učící mód zapíná automaticky čističku pouze v případě potřeby na základě denní rytmu v místnosti, a tak minimalizuje spotřebu energie a maximalizuje efektivitu čištění vzduchu. Udržovací režim v případě neaktivit v místnosti spíná čističku periodicky jen na 10 min při středním výkonu. V případě zvýšení znečistění je automaticky zvýšen výkon čištění po delší dobu.

3D cirkulace vzduchu a velké nasávací otvory optimalizují proudění vzduchu, tak aby byly nečistoty eliminovány v celé místnosti. Největší a nejtěžší částice nečistot jsou koncentrovány ve výšce do 30 cm od podlahy – přesně tam, kde si většina dětí hraje. Systém Mega zachytávače v čističkách vzduchu společnosti Panasonic reguluje sílu a směr toku vzduchu tak, aby účinně absorboval znečištění z této oblasti a zabránil tak jejich šíření.

Potřebujete poradit s tímto produktem?
Valerie Lonerová vám ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz
Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
F-VXR90G-K
EAN:
5025232891818
AB kód:
1467561
Potřebujete poradit s tímto produktem?
Valerie Lonerová vám ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací