+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Netgear Switch 8x10/100 Port, 4xPoE Port

AB Kód: 87227
Skladem do 2 dnů (Zobrazit dostupnost)
1 990 Kč
1 645 Kč bez DPH
Záruka: doživotní
/ FS108PEU Netgear 8x 10/100 Port switch + 4Port PoE, exter. zdroj / ; 8portový přepínač ProSafe™ (s 4 porty s napájením přes ethernet (PoE)) Kompaktní a flexibilní přepínač ProSafe FS108P je ideální pro jakoukoliv malou firemní síť, která chce levně p...
Popis produktu

8portový přepínač ProSafe™ (s 4 porty s napájením přes ethernet (PoE)) Kompaktní a flexibilní přepínač ProSafe FS108P je ideální pro jakoukoliv malou firemní síť, která chce levně používat napájení přes ethernet kvůli nasazení bezdrátových přístupových bodů a pozorovacích síťových IP kamer.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI Přepínání dat a napájení přes ethernet (PoE) v jedné jednotce 8 portů pro přepínání dat, z toho 4 zajišťují PoE Snižuje množství potřebných kabelů a vyhrazených elektrických zásuvek Bezdrátová zařízení lze umístit vysoko na zeď nebo na strop kvůli maximálnímu pokrytí AutoUplink™ automaticky zjišťuje rychlost, duplexní režim a typu kabelu. Automaticky detekuje zařízení PoE a dodává napájení podle potřeby Kompaktní a přizpůsobivá konstrukce za rozumnou cenu

Možnosti připojení s napájením přes ethernet Osm rychlých ethernetových portů 10/100 lze použít čistě pro datovou komunikaci nebo lze čtyři z těchto portů využít pro napájení podle normy IEEE 802.3af známé jako Napájení přes ethernet (Power over Ethernet). Napájení přes internet značně zjednodušuje umístění a instalaci bezdrátových přístupových bodů nebo monitorovacích CCTV IP kamer. Tato zařízení je optimální instalovat na strop nebo vysoko na zdi, typicky daleko od většiny elektrických zásuvek. PoE eliminuje požadavky na vyhrazenou elektrickou zásuvku pro napájení těchto zařízení. PoE umožňuje umístit bezdrátové přístupové body nebo IP kamery prakticky kamkoliv, i tam, kam by bylo obtížné přivést střídavé elektrické napájení, což snižuje instalační náklady.

Pokročilý algoritmus automatické detekce poskytuje napájení pouze koncovým zařízením standardu 802.3af, takže si nemusíte dělat starosti, že by došlo k poškození zařízení, které PoE nemá. Navíc síťový přepínač FS108P přeruší napájení, jakmile zařízení PoE odpojíte. Snadný a spolehlivý síťový přepínač ProSafe FS108P automaticky určí požadavky PoE, rychlost, duplexní režim a typ kabelu pomocí technologie Auto Uplink.

Važte si peněz Přepínač FS108P díky přepínání datové sítě a napájení přes internet vestavěnému do jedné skříně šetří místo i potřebnou kabeláž a eliminuje potřebu vyhrazených elektrických zásuvek. To vše snižuje náklady na instalaci, zjednodušuje nasazení zařízení s napájením přes ethernet, neboť nepotřebujete elektrikáře ani prodlužovací kabely.

Physical Connectivity: 8 x auto-sensing 10/100 RJ045 Ports 4 of which feature IEEE 802.3af Power over Ethernet

Status LEDs: System: Power, PoE Maximum Power Per Port: Link, Activity, Speed, PoE Active, PoE Fault

Total PoE Power budget: 32W maximum

Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
FS108PEU
EAN:
0606449037883
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací