+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

MPO Trunk kabel 24xOM3 MM 50/125µm 10m

AB Kód: 1543029
MPO Trunk kabel 24xOM3 MM 50/125µm 10m
Doprava zdarma
Novinka

Vyobrazení produktu je pouze informativní a není závazné.

Skladem 3 ks
Doprava zdarma
čtvrtek 2. 6. na prodejně
pátek 3. 6. u vás
(Detaily o dostupnosti)
12 826 Kč
10 599 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČO: 12 měsíců)
Popis produktu
Popis připravujeme.
Potřebujete poradit s tímto produktem?
Valerie Lonerová vám ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz
Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
1-2055709-0
EAN:
1-2055709-0
AB kód:
1543029
Základní vlastnosti
Distribuce
EU
Potřebujete poradit s tímto produktem?
Valerie Lonerová vám ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz
Produkt se nachází v kategoriích
Alternativní produkty 5
Metabo KGS 305 M
Metabo KGS 305 M
Skladem > 50 ks
11 990 Kč
Sleva 10 %
10 890 Kč
8 999 Kč bez DPH
Polaroid PlaySmart 3D Printer APP
Polaroid PlaySmart 3D Printer APP
Skladem 1 ks
12 990 Kč
Sleva 24 %
9 989 Kč
8 255 Kč bez DPH
XIAOMI KINGSMITH R2 WALKING PAD
XIAOMI KINGSMITH R2 WALKING PAD
Skladem > 50 ks
17 990 Kč
Sleva 17 %
14 990 Kč
12 388 Kč bez DPH