+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Modecom FreeHANDS MC-G3DC 3D Brýle pro smartphone

AB Kód: 1333143
Modecom FreeHANDS MC-G3DC 3D Brýle pro smartphone
Dostupnost na infolince (Zobrazit dostupnost)
177 Kč
146 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců
Modecom FreeHANDS MC-G3DC 3D Brýle pro smartphone MODECOM FreeHANDS je jedinečný výrobek v naší nabídce, který umožňuje vašemu smartphonu stát se vysoce kvalitním hráčem 3D materiálů. Nyní už nemusíte utrácet majetek na objevení světu virtuální reality
Popis produktu

Modecom FreeHANDS MC-G3DC 3D Brýle pro smartphone

MODECOM FreeHANDS je jedinečný výrobek v naší nabídce, který umožňuje vašemu smartphonu stát se vysoce kvalitním hráčem 3D materiálů. Nyní už nemusíte utrácet majetek na objevení světu virtuální reality. S MODECOM FreeHANDS brýlemi je to snazší a jednodušší, než si myslíte. Pro vstup do světa 3D zábavy budete potřebovat pouze umístit svůj smartphone s 3D obsahem do MODECOM FreeHANDS brýlí. Pomocí našich brýlí můžete např. sledovat filmy a fotografie a hrát hry v technologii třetí dimenze.

Hlavní vlastnosti • Snadná cesta k 3D technologii a virtuální realitě • Objektivy nejvyšší kvality • Vestavěný NFC systém • Aktivační tlačítko speciálních funkcí • Jednoduché a pohodlné ovládání • Produkt šetrný k životnímu prostředí, vyrobený z recyklovaných materiálů • Brýle spolupracují s chytrými telefony do 5.2''

Tvořte 3D VIDEA SAMI Zaznamenali jste zajímavou akci a chcete se o ni podělit se svým přítelem v třetím rozměru? Je to velmi jednoduché; Na internetu můžete najít mnoho aplikací, která vám umožní transformovat vaše video do 3D verze. Pomocí příslušné aplikace si můžete vytvořit své vlastní 3D video a sdílet ho se svými kamarády.

SNADNÉ A POHODLNÉ OVLÁDÁNÍ MODECOM FreeHANDS je vyroben z lehkého materiálu, pohodlného pro uživatele.Ta část, která se dotýká těla uživatele, je vyrobena ze speciálního, měkkého, ochranného materiálu.

Prozkoumejte svět ve třetí dimenzi MODECOM FreeHANDS brýle jsou produktem, který vám umožní prozkoumat obraz v úplně jiné a předtím neznámé dimenzi. Hlavním tajemství tohoto produktu je pár vysoce kvalitních objektivů. Tyto optické komponenty shromažďují a připravují speciální 3D techniku snímků. Díky MODECOM FreeHANDS můžete sledovat filmy, obdivovat obrazy a hrát 3D hry.

Ekologicky šetrný produkt vyrobený z recyklovaných materiálů MODECOM FreeHANDS je produkt, který nese myšlenku ochrany životního prostředí. Hlavní část její konstrukce je vyrobena z recyklovatelného materiálu.

Udělejte si virtuální prohlídku Neustálý vývoj 3D technologií vytváří stále větší oblibu této techniky. Každý den jsou vyvíjeny tisíce aplikací, které umožňují lidem rozšířit své znalosti v různých oblastech kultury. Například si můžete udělat virtuální prohlídku v muzeích po celém světě. Můžete získat přístup i k historickým nebo, v reálném světě, nepřístupným místům.

Aktivační tlačítko speciálních funkcí Díky speciálnímu tlačítku umístěnému na straně, můžete aktivovat další funkce aplikací. Tlačítko je vyrobeno ze slitiny hořčíku, který aktivuje speciální senzor zabudován do konstrukce vašeho smartphonu.

Okamžitou aktivace 3D aplikaci zajišťuje NFC snímač Automatický start 3D aplikaci zajišťuje vestavěný NFC senzor. Jediné, co potřebujete, je umístit váš smartphone do MODECOM FreeHANDS brýlí a speciální NFC senzor vyšle signál do řídící aplikace.

MODECOM FreeHANDS set obsahuje: • Dva vysoce kvalitní objektivy • Slitinový magnet s vypínačem • Speciální tělo vyrobeno z kartonu • čelenku • Dva bezpečnostní popruhy zvyšující komfort • Systém NFC

Základní parametry
Kód výrobce:
OS-MC-G3DC-01
EAN:
5901885243825
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací