Produkt byl vyřazen z katalogu. Vybete si prosím jiné zboží z naší nabídky.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible (ML-S+31D-10)


kód produktu: SW455411
 
 
 
 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible (ML-S+31D-10)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

Mikrotik 

KódSW455411
Part No.ML-S+31D-10
Záruka2 roky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ML-S+31D-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Konektory: (2) LC Optika Dosah [km]: 10 F
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

ML-S+31D-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky.

Konektory:   (2) LC

Optika
Dosah [km]:   10
Formát:   SFP+
Pro typ kabelu:   Single Mode
Přenosová rychlost:   10 Gbps
Typ přenosu:   2-vláknový
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:   1310

Software
DDMI - diagnostika:   Ano


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Martin Růžička, 499 599 802, martin.ruzicka@ab-com.cz



 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2016 CyberSoft s.r.o.