+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Manfrotto Compact Light černá

AB Kód: 528558
Zboží se již neprodává
Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde.
Záruka: 24 měsíců
Manfrotto Compact Light stativ; Compact Light je nejlehčí stativ Manfrotto v rozsahu a je přirozené spojení mezi mini a v plné velikosti stativu. To bylo dokonale navržen tak, aby se vešly všechny Compact System fotoaparáty a díky svým…
Popis produktu

Manfrotto Compact Light stativ

Compact Light je nejlehčí stativ Manfrotto v rozsahu a je přirozené spojení mezi mini a v plné velikosti stativu. To bylo dokonale navržen tak, aby se vešly všechny Compact System fotoaparáty a díky svým kompaktním rozměrům a peří-light hmotnosti, je narozena být s tebou navždy. S univerzální 1/4 "uchycení kamery a nový rychlý kola můžete připojit a odpojit fotoaparát během několika sekund. Vestavěný kulová hlava a jeden knoflík nastavení jsou ideální pro rychlé polohování fotoaparátu a snadné uzamykání všech pohybů.

Kompatibilita Compact Light je ideální pro kompaktní systém kamer, ale díky univerzálnímu 1/4 "závitem a snadné připevnění může být použit s obrovskou škálu digitálních zařízení až 1.5kg/3.3lbs, jako je iPhone (s KLYP +) všechny typy kompaktních fotoaparátů a mosty. Pokud používáte DSLRs vstupní úroveň s kompaktní světla, doporučujeme používat pouze standardní čočky kit pro udržení stejné úrovně výkonu, které zažijete s lehčími kamerami. Zvažte prosím, že mnoho poloprofesionální a zařízení k výkonu povolání překračuje tyto požadavky.

Pokud vlastníte Sony NEX 5R/5T jste si jistě všimli, že tyto konkrétní modely mají velmi malou plochu kolem montážním závitem. Z tohoto důvodu je v každém Compact Light boxu najdete speciální adaptér, který zvýší plochu těchto specifických kamer za účelem lepší uchopení stativu a získat maximální stabilitu.

Barvy Black Edition je dodáván s černým polstrovaným taška. Chcete-li zachovat a chránit jeho dokončování a původní barva Manfrotto doporučuje čištěním se standardní bílou guma na tužce. Speciální produkty nebo voda by ho mohly poškodit.

Potřebujete poradit s tímto produktem?
Valerie Lonerová vám ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz
Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
MKCOMPACTLT-BK
EAN:
8024221631104
AB kód:
528558
Základní vlastnosti
Hmotnost
700 g
Potřebujete poradit s tímto produktem?
Valerie Lonerová vám ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz
Produkt se nachází v kategoriích
Alternativní produkty 5
Příslušenství 1
1 047 Kč
865 Kč bez DPH
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací