+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Linksys TRANSCEIVER MODULE, SFP, 1000BASE-SX

AB Kód: 1261583
Dostupnost na infolince (Zobrazit dostupnost)
2 212 Kč
1 828 Kč bez DPH
Záruka: 117 měsíců
•1 Gigabit Ethernet Fiber Connectivity •Easy Setup and Plug-and-Play •Hot Swappable Voltage: 3.3V Operating Temperature: 0°C ~ +70°C Model Name: LACGSX Key Features: 1000base-SX: 1 Gbps, up to 500 m, for MMF optical fiber Tran
Popis produktu

•1 Gigabit Ethernet Fiber Connectivity •Easy Setup and Plug-and-Play •Hot Swappable

Voltage:
3.3V

Operating Temperature:
0°C ~ +70°C

Model Name:
LACGSX

Key Features:
1000base-SX: 1 Gbps, up to 500 m, for MMF optical fiber

Transmitter:
VCSEL

Wavelength:
850 nm

Optical Power (dBm)
9.5 ~ –3
Receiver

PIN-TIA

Sensitivity (dBm):
< –18

Distance:
500 m

Základní parametry
Kód výrobce:
LACGSX
EAN:
0745883667468
AB kód:
1261583
Základní vlastnosti
Hmotnost
700 g
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací