Linksys TRANSCEIVER MODULE, SFP, 1000BASE-SX (LACGSX)


kód produktu: SW333064
 
 
 
 
 
 
 
Linksys TRANSCEIVER MODULE, SFP, 1000BASE-SX (LACGSX)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena bez DPH 1 918   
DPH 21%
Cena s DPH 2 320   
Dostupnost

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 
 
Expedujeme

do 24 hodin

 
Objednat
Výrobce

LINKSYS 

KódSW333064
Part No.LACGSX
Záruka10 roky
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
•1 Gigabit Ethernet Fiber Connectivity •Easy Setup and Plug-and-Play •Hot Swappable Voltage: 3.3V Operating Temperature: 0°C ~ +70°C Model Name: LACGSX Key Features: 1000base-SX: 1 Gbps, up to 500 m, for MMF optical fiber Tran
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

•1 Gigabit Ethernet Fiber Connectivity
•Easy Setup and Plug-and-Play
•Hot Swappable

Voltage:
3.3V

Operating Temperature:
0°C ~ +70°C

Model Name:
LACGSX

Key Features:
1000base-SX: 1 Gbps, up to 500 m, for MMF optical fiber

Transmitter:
VCSEL


Wavelength:
850 nm

Optical Power (dBm):
-9.5 ~ -3

Receiver:
PIN-TIA

Sensitivity (dBm):
< -18

Distance:
500 m


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Martin Růžička, 499 599 802, martin.ruzicka@ab-com.cz



 
 
 
 
 

Stránky výrobce:

http://www-cz.linksys.com/servlet/Satellite?c=L_Content_C1&childpagename=CZ%2FLayout&cid=1138743362485&pagename=Linksys%2FCommon%2FVisitorWrapper



 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Váš e-mail
Popis závady
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2016 CyberSoft s.r.o.