+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Linksys Module, SFP, SFP+, 10Gbase-SR

AB Kód: 1319571
Zboží se již neprodává (Zobrazit dostupnost)
Doprava zdarma
Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde.
Záruka: 24 měsíců
TECHNICAL SPECS Model Name: *LACXGSR Key Features: *10Gbase-SR: 10 Gbps, up to 300 m, for MMF optical fiber Transmitter: *VCSEL Wavelength: *850 nm Optical Power (dBm): *-7 ~ -1 Receiver: *PIN-TIA Sensitivity (dBm): *
Popis produktu
TECHNICAL SPECS Model Name: *LACXGSR Key Features: *10Gbase-SR: 10 Gbps, up to 300 m, for MMF optical fiber Transmitter: *VCSEL Wavelength: *850 nm Optical Power (dBm): *-7 ~ –1 Receiver: *PIN-TIA Sensitivity (dBm): *< –11.2 Distance: *300 m Operating Temperature: *0°C ~ +70°C Voltage: *3.3V
Základní parametry
Kód výrobce:
LACXGSR
EAN:
0745883669608
AB kód:
1319571
Základní vlastnosti
Hmotnost
700 g
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací