+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

LG AN-MR600 Magický ovladač

AB Kód: 1314097
LG AN-MR600 Magický ovladač
Zboží se již neprodává (Zobrazit dostupnost)
Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde.
Záruka: 24 měsíců
Magický ovladač LG je dálkový ovladač chytrých televizorů (LG Smart TV) zajišťující maximálně pohodlný a pokročilý způsob jejich ovládání. Pomocí jednoduchých pohybů a gest lze přetahovat, přetáčet a vybírat zvolené položky v nabídce ovládacího panelu TV
Popis produktu

Magický ovladač LG AN-MR600 je dálkový ovladač chytrých televizorů (LG Smart TV) zajišťující maximálně pohodlný a pokročilý způsob jejich ovládání. Pomocí jednoduchých pohybů a gest lze přetahovat, přetáčet a vybírat zvolené položky v nabídce ovládacího panelu TV.

Nejvíce Intuitivní Způsob Ovládání Vašeho Televizoru.

MAGICKÝ DÁLKOVÝ OVLADAČ AN-MR600 PRO LG SMART TV.

MAGIC REMOTE – DÁLKOVÝ OVLADAČ

LG vám přináší TV dálkový ovladač Magic Remote pro LG Smart TV s technologií LG „Ukaž, potvrď a ovládej“. Dálkový ovladač zajišťuje vaše spojení s obsahem na obrazovce televizoru prostřednictvím jednoduchých gest a rychlých kliknutí na tlačítko OK.

Magic Remote je také univerzální dálkový ovladač, s nímž můžete ovládat i jiná zařízení, jako je STB (set-top-box), DVD přehrávač, Blu-Ray přehrávač nebo domácí kino.

Kurzor: Stačí ukázat a kliknout. Gesto: Jednoduchým gestem zadávejte komplexní příkazy a ušetřete čas. Kolečko: Posouvejte kurzor v nabídce nahoru a dolů jako s myší. Hlas: Pomocí hlasu je možné vyhledávat klíčová slova např. v aplikacích na YouTube, webu atd.

Základní parametry
Kód výrobce:
AN-MR600
EAN:
8806087294927
AB kód:
1314097
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací