+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

LevelOne 1.25G SMF SFP TRANSCEIVER

AB Kód: 1035356
Skladem do 2 dnů (Zobrazit dostupnost)
1 231 Kč
1 017 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČO: 12 měsíců)
LevelOne transceiver modul SFP (mini-GBIC); Konektivita: Kabel; Typ kabeláže: 1000Base-LX; Protokol datového spojení: Gigabit Ethernet; Přenosová rychlost dat: 1.25 Gbps; Max. přenosová vzdálenost: 10 km; Rozhraní: 1 x Ethernet 1000Base-LX…
Popis produktu

LevelOne transceiver modul SFP (mini-GBIC)

Konektivita: Kabel Typ kabeláže: 1000Base-LX Protokol datového spojení: Gigabit Ethernet Přenosová rychlost dat: 1.25 Gbps Max. přenosová vzdálenost: 10 km Rozhraní: 1 x Ethernet 1000Base-LX – LC x 2 Odpovídající standardům: IEC 60825–1 Napájecí zařízení: Externí napájecí adaptér Šířka: 1.4 cm Hloubka: 5.7 cm Výška: 0.9 cm

Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
SFP-3211
EAN:
4015867155165
AB kód:
1035356
Základní vlastnosti
Hmotnost
700 g
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací