LevelOne 1.25G SMF SFP TRANSCEIVER (SFP-3211)


kód produktu: VY982414
 
 
 
 
 
 
 
LevelOne 1.25G SMF SFP TRANSCEIVER (SFP-3211)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena bez DPH 1 295   
DPH 21%
Cena s DPH 1 567   
Dostupnost
Na objednávku
 
Expedujeme

Kontaktujte obchodníka

 
Objednat
Výrobce

LEVELONE 

KódVY982414
Part No.SFP-3211
Záruka24 měsíců (IČO 12)
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

LevelOne transceiver modul SFP (mini-GBIC)

Konektivita: Kabel
Typ kabeláže: 1000Base-LX
Protokol datového spojení: Gigabit Ethernet
Přenosová rychlost dat: 1.25 Gbps
Max. přenosová vzdálenost: 10 km
Rozhraní: 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC x 2
Odpovídající standardům: IEC 60825-1
Napájecí zařízení: Externí napájecí adaptér
Šířka: 1.4 cm
Hloubka: 5.7 cm
Výška: 0.9 cm


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Martin Růžička, 499 599 802, martin.ruzicka@ab-com.cz



 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Váš e-mail
Popis závady
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2016 CyberSoft s.r.o.