+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)
Cena
Značka:
Příznaky:
Zrušit všechny filtry
Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz

Lego

Legendární barevné kostky Lego dělají radost rodičům i dětem po celém světě už přes 60 let. Stavebnice, která nestárne, obstojí u vašich potomků i v tvrdé konkurenci elektronických hraček.

Lego

Plastové kostičky podporují dětskou kreativitu a zvídavost. Formou hry učí spolupráci a logické řešení problémů. Lego se vyrábí v řadě variant. Na své si přijdou kluci i holky. Stavebnice se dělí podle věku dítěte – od 1,5 roku, od 5, 8, 10 let a pro děti starší 12 let.

Nejoblíbenější stavebnice LEGO

LEGO Duplo, kostky pro nejmenší

Série Lego Duplo je určena nejmenším stavitelům od 1,5 roku. Tato stavebnice se skládá z menšího počtu jednoduchých dílků. Kostky jsou uzpůsobeny dětským ručičkám. Aby se dětem dobře držely, jsou oproti klasickým Lego kostkám větší. Řada Duplo podporuje rozvoj motorických dovedností dětí.

LEGO City, skutečný svět

Policejní stanice, nemocnice, hasičárna, letiště nebo vlaky. To vše a mnoho dalšího najdete v sérii Lego City, jež simuluje městský život. Povolte uzdu fantazie vašim nejmenším a nechte je chytat zloděje, hasit požáry nebo zachraňovat životy. Edice Lego City se hodí pro děti od 5 let.

LEGO Star Wars, dobrodružství z filmového plátna

Star Wars děti milují. Nechejte je nakouknout do vzdálené galaxie spolu s oblíbenými vesmírnými loděmi a figurkami. Legendární sága Star Wars v podání Lego stavebnic nabízí napínavé herní zážitky pro kluky i holky.

LEGO Ninjago

Čtyři nindžové, ovládající starodávné umění Spinjitzu, jsou povoláni, aby bránili říši Ninjago před obávaným Lodem Gardanomem. Lego Ninjago nadchne všechny kluky, kteří znají stejnojmenný populární TV seriál. Tato edice plná oblíbených figurek je určena zejména chlapcům ve věku 6 – 14 let.

Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz