+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Lego Friends 41119 Cukrárna v Heartlake

AB Kód: 1310708
Dostupnost na infolince (Zobrazit dostupnost)
1 162 Kč
960 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČO: 12 měsíců)
Pomoz číšnici Noemi připravovat výtečné muffiny pro její zákazníky. Otoč výlohu a vyber si ty nejhezčí, a potom si sedni venku na terase se Stephanií a vychutnávej si muffiny s šálkem čaje!; Mazli se s kamarádskou kočičkou, než půjdeš do práce. Přijmi o
Popis produktu

Pomoz číšnici Noemi připravovat výtečné muffiny pro její zákazníky. Otoč výlohu a vyber si ty nejhezčí, a potom si sedni venku na terase se Stephanií a vychutnávej si muffiny s šálkem čaje! Mazli se s kamarádskou kočičkou, než půjdeš do práce. Přijmi objednávku po telefonu a potom vyraz na skútru, který patří Noemi, doručit hezké muffiny po celém městečku Heartlake!

Obsahuje minifigurky-panenky Stephanie a číšnice Noemi, navíc kočičku. Obsahuje jednopatrovou cukrárnu s otevíracími dveřmi do pekárny a obchodu, včetně otevírací trouby s tácem, mixéru, kávovaru, pokladny, pohovky a stolku a otáčecí výlohy. Venku je terasa se stolkem a židlemi a tabule s menu. Obsahuje skútr s bezpečnostní helmou, se kterým můžeš doručovat koláče po celém městě. Pekařské doplňky obsahují různé muffiny a polevy, tác na pečení a stojany na koláče. Doplňky cukrárny obsahují čajovou konvici, hrnky, květiny, telefon, minci a bankovku. Otevři troubu a vyndej tác s čerstvě napečenými muffiny. Namíchej polevy a dávej je na muffiny, abys vytvořila dokonalé koláče, která potom dáš do otáčecí výlohy. Ber objednávky přes telefon, a potom naskoč na skútr a rozvez zboží po městě. Tato sada nabízí zážitek ze stavění vhodný pro děti od 6 do 12 let. Tato sada obsahuje 439 kostek. Cukrárna v Heartlake měří přes 10 cm na výšku, 28 cm na šířku a 12 cm do hloubky. Rozvážkový skútr měří přes 5 cm na délku, méně jak 2 cm na výšku a 1 cm na šířku.

Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
41119
EAN:
5702015592093
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací