+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Lancom, Modul / LANCOM SFP-SX-LC1 / 1000Base-SX / 50?m a 62.5?m Multimode Fiber (MMF) / max. vzdálenost 220m bzw. 550m

AB Kód: 329632
Skladem do 24 hodin (Zobrazit dostupnost)
2 963 Kč
2 449 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČO: 12 měsíců)
Popis výrobku LANCOM SFP-SX-LC1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC); Typ zarízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - multirežim LC; Provedení Modul plug-in; Typ kabeláže 1000Base-SX; Prenosová rychlost dat 1 Gbps; Protokol datového…
Popis produktu

Popis výrobku LANCOM SFP-SX-LC1 – Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Typ zarízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) – multirežim LC Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-SX Prenosová rychlost dat 1 Gbps Protokol datového spojení Gigabit Ethernet

Počítačová síť
Rychlost datového přenosu (maximální)* 1000 Mbit/s M­ožnosti připojení
Technologie propojení kabelový
Technické detaily
Vyměnitelný za provozu ano Další charakteristiky
Rozhraní SFP
Splňuje průmyslové standardy IEEE 802.3z
Plně duplexní režim ano

Základní parametry
Kód výrobce:
LS61556
EAN:
4044144615566
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací