+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Lancom, Modul / LANCOM SFP-LX-LC1 / 1000Base-LX / 9 um Singlemode Fiber (SMF) / max. vzdálenost 10km

AB Kód: 414377
Dostupnost na infolince (Zobrazit dostupnost)
4 920 Kč
4 066 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců
Popis výrobku LANCOM SFP-LX-LC1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC); Typ zarízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - LC jeden režim; Provedení Modul plug-in; Typ kabeláže 1000Base-LX; Prenosová rychlost dat 1 Gbps; Protokol datového…
Popis produktu

Popis výrobku LANCOM SFP-LX-LC1 – Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Typ zarízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) – LC jeden režim Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-LX Prenosová rychlost dat 1 Gbps Protokol datového spojení Gigabit Ethernet

Počítačová síť
Rychlost datového přenosu (maximální)* 1000 Mbit/s M­ožnosti připojení
Technologie propojení kabelový
Technické detaily
Vyměnitelný za provozu ano Další charakteristiky
Rozhraní SFP
Splňuje průmyslové standardy IEEE 802.3z
Plně duplexní režim ano

Základní parametry
Kód výrobce:
LS61557
EAN:
4044144615573
Produkt se nachází v kategoriích
Alternativní produkty 1
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací