Firemní sítě

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
8918869
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

13

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Linksys E3850-EJ AC2400 Dualband Gigabit Router (E8350-EJ)

Porty: 4 x Gigabit Ethernet (LAN), 1 x Gigabit Internet (WAN), 1 x USB 3.0, 1 x eSATA/USB 2.0 Combo, 1 x Power Napájecí adaptér: 12V, 3A LEDs: Power, Internet, Ethernet (1-4), Wi-Fi Protected Setup, W ...

AD866957 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

0.00  RP

 

4 654 Kč  bez DPH

 

5 631 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Linksys USB3GIG-EJ USB3.0 GIGABIT Ethernet adaptér

Linskys USB3GIG USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter SPECIFICATINS * Gigabit Ethernet Port * USB 3.0 Capable * Works with MacBook Air, Chromebook or Ultrabook * ...

SW333041 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

432 Kč  bez DPH

 

522 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Linksys RANGE EXTENDER DUALBAND WIFI (RE6700-EG)

Linksys dualband wifi extender Technologie Spot Finder Simultánní dual band (2.4 GHz a 5 GHz) OS kompatibilita: Windows XP/Vista/7/8/8.1, Mac OS X 10.5.8 Leopard/10.6.1 Snow Leopard/10.7 Lion/10.8 Mo ...

VK342037 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

2 703 Kč  bez DPH

 

3 271 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Linksys TRANSCEIVER MODULE, SFP, 1000BASE-LX (LACGLX)

•1 Gigabit Ethernet Fiber Connectivity •Easy Setup and Plug-and-Play •Hot Swappable Voltage: 3.3V Operating Temperature: 0°C ~ +70°C Key Features: 1000base-LX: 1 Gbps, up to 10 km, for SMF opt ...

SW333063 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

1.50  RP

 

3 258 Kč  bez DPH

 

3 942 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Linksys TRANSCEIVER MODULE, SFP, 1000BASE-SX (LACGSX)

•1 Gigabit Ethernet Fiber Connectivity •Easy Setup and Plug-and-Play •Hot Swappable Voltage: 3.3V Operating Temperature: 0°C ~ +70°C Model Name: LACGSX Key Features: 1000base-SX: 1 Gbps, up ...

SW333064 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

1.50  RP

 

1 993 Kč  bez DPH

 

2 411 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Linksys WRT004ANT - 4x anténa, 802.11 b/g/n, pro interiér, 7 dBi (6 GHz), 4 dBi (2,4 GHz), všesměrová (WRT004ANT-EU)

Linksys WRT004ANT - 4x anténa, 802.11 b/g/n, pro interiér, 7 dBi (6 GHz), 4 dBi (2,4 GHz), všesměrová Počet kusů v balení: 4 Rozměry (ŠxHxV): 2.6 cm x 1 cm x 28.8 cm Vhodná pro: interiér Typ: všesměro ...

VK342043 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

1 740 Kč  bez DPH

 

2 105 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Linksys Dual Band AC 2x2 PoE AP s SmartWiFi (LAPAC1200-EU)

Linksys Business Wireless-AC Dual Band Access Point OVERVIEW The Linksys Business Wireless-AC Dual Band Access Point delivers the next generation of Wi-Fi te ...

ATC51218013 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

4 910 Kč  bez DPH

 

5 941 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Linksys 48-port Desktop Gbit Mngd Switch,2xSFP 10G (LGS552-EU)

Linksys 48-port Desktop Gbit Mngd Switch,2xSFP 10G OVERVIEW * Fully Layer 2 Managed and Layer 3 Static Routing Support * Advanced Layer 2/Layer 3 Security an ...

ATC51214012 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

16 411 Kč  bez DPH

 

19 857 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Linksys 24-port Desktop Gigabit Managed PoE Switch (LGS528P-EU)

Linksys 24-port Desktop Gigabit Managed PoE Switch OVERVIEW * Fully Layer 2 Managed and Layer 3 Static Routing Support * Advanced Layer 2/Layer 3 Security an ...

ATC51215011 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

1.50  RP

 

13 278 Kč  bez DPH

 

16 066 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Linksys 48port Dsktp Gbit Mng PoE Switch,2xSFP 10G (LGS552P-EU)

Linksys 48port Dsktp Gbit Mng PoE Switch,2xSFP 10G OVERVIEW * Fully Layer 2 Managed and Layer 3 Static Routing Support * Advanced Layer 2/Layer 3 Security an ...

ATC51215012 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

21 736 Kč  bez DPH

 

26 300 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Linksys Module, SFP, SFP+, 10Gbase-SR (LACXGSR)

TECHNICAL SPECS Model Name: *LACXGSR Key Features: *10Gbase-SR: 10 Gbps, up to 300 m, for MMF optical fiber Transmitter: *VCSEL Wavelength: *850 nm Optic ...

ATC51216015 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

0.00  RP

 

7 813 Kč  bez DPH

 

9 454 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Linksys 24-port Desktop Gigabit Managed Switch (LGS528-EU)

Linksys 24-port Desktop Gigabit Managed Switch OVERVIEW * Fully Layer 2 Managed and Layer 3 Static Routing Support * Advanced Layer 2/Layer 3 Security and Po ...

ATC51214011 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

1.50  RP

 

9 513 Kč  bez DPH

 

11 510 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

13

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.