Firemní sítě

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
8918869
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

11

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Linksys 24-port Desktop Gigabit Managed PoE Switch (LGS528P-EU)

Linksys 24-port Desktop Gigabit Managed PoE Switch OVERVIEW * Fully Layer 2 Managed and Layer 3 Static Routing Support * Advanced Layer 2/Layer 3 Security an ...

ATC51215011 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

1.50  RP

 

11 446 Kč  bez DPH

 

13 849 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Linksys 48port Dsktp Gbit Mng PoE Switch,2xSFP 10G (LGS552P-EU)

Linksys 48port Dsktp Gbit Mng PoE Switch,2xSFP 10G OVERVIEW * Fully Layer 2 Managed and Layer 3 Static Routing Support * Advanced Layer 2/Layer 3 Security an ...

ATC51215012 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

21 135 Kč  bez DPH

 

25 573 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Linksys E1700 Single Band N300 s Gigabit spojení E1700-EJ

Antenna Antennas quantity 2 Connectivity LAN (RJ-45) ports 4 WAN connection 1 DSL features DSL connectivity No Energy management Power over Ethernet (PoE) Support No Networking Frequency band Single- ...

AD866887 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

1 307 Kč  bez DPH

 

1 581 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Linksys USB3GIG-EJ USB3.0 GIGABIT Ethernet adaptér

Linskys USB3GIG USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter SPECIFICATINS * Gigabit Ethernet Port * USB 3.0 Capable * Works with MacBook Air, Chromebook or Ultrabook * ...

SW333041 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

410 Kč  bez DPH

 

495 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Linksys TRANSCEIVER MODULE, SFP, 1000BASE-LX (LACGLX)

•1 Gigabit Ethernet Fiber Connectivity •Easy Setup and Plug-and-Play •Hot Swappable Voltage: 3.3V Operating Temperature: 0°C ~ +70°C Key Features: 1000base-LX: 1 Gbps, up to 10 km, for SMF opt ...

SW333063 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

2 651 Kč  bez DPH

 

3 207 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Linksys TRANSCEIVER MODULE, SFP, 1000BASE-SX (LACGSX)

•1 Gigabit Ethernet Fiber Connectivity •Easy Setup and Plug-and-Play •Hot Swappable Voltage: 3.3V Operating Temperature: 0°C ~ +70°C Model Name: LACGSX Key Features: 1000base-SX: 1 Gbps, up ...

SW333064 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

1 928 Kč  bez DPH

 

2 332 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Linksys WRT004ANT - 4x anténa, 802.11 b/g/n, pro interiér, 7 dBi (6 GHz), 4 dBi (2,4 GHz), všesměrová (WRT004ANT-EU)

Linksys WRT004ANT - 4x anténa, 802.11 b/g/n, pro interiér, 7 dBi (6 GHz), 4 dBi (2,4 GHz), všesměrová Počet kusů v balení: 4 Rozměry (ŠxHxV): 2.6 cm x 1 cm x 28.8 cm Vhodná pro: interiér Typ: všesměro ...

VK342043 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

1 752 Kč  bez DPH

 

2 120 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LINKSYS, WRT1900ACS,ULTRA SMART WI-FI ROUTER AC1900 (WRT1900ACS-EU)

Engineered with an upgraded CPU and double the memory capacity of the WRT1900AC to deliver superior wired and Wi-Fi performance for today’s connected home •1.6 GHz dual-core processor •Wireless-AC, u ...

SW333068 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

5 459 Kč  bez DPH

 

6 605 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Linksys Dual Band AC 2x2 PoE AP s SmartWiFi (LAPAC1200-EU)

Linksys Business Wireless-AC Dual Band Access Point OVERVIEW The Linksys Business Wireless-AC Dual Band Access Point delivers the next generation of Wi-Fi te ...

ATC51218013 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

4 785 Kč  bez DPH

 

5 790 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Linksys 24-port Desktop Gigabit Managed Switch (LGS528-EU)

Linksys 24-port Desktop Gigabit Managed Switch OVERVIEW * Fully Layer 2 Managed and Layer 3 Static Routing Support * Advanced Layer 2/Layer 3 Security and Po ...

ATC51214011 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

1.50  RP

 

9 549 Kč  bez DPH

 

11 554 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Linksys Module, SFP, SFP+, 10Gbase-SR (LACXGSR)

TECHNICAL SPECS Model Name: *LACXGSR Key Features: *10Gbase-SR: 10 Gbps, up to 300 m, for MMF optical fiber Transmitter: *VCSEL Wavelength: *850 nm Optic ...

ATC51216015 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

0.00  RP

 

6 112 Kč  bez DPH

 

7 396 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.