LEVELONE

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie LEVELONE:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
4257757
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

213

položek

18

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Level One FSW-0507 Gigabit Ethernet Switch 5-Port (Black Edition) (530147)

* Compact size 5-port Gigabit Network Switch * Supports MDI/MDI-X auto crossover * Supports half-duplex and full-duplex auto-detection * Provides wire-speed packet filtering and data forwarding * ...

ABNETL003B 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

1.50  RP

 

632 Kč  bez DPH

 

764 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Level One KVM-0811 Rackmount KVM-Switch 8-Port PS/2 (590811)

Manage 8 PC’s from a single location Support a variety of operating system platforms Supports Microsoft Intellimouse/Explorer, Logitech Net Mouse and compatible MS mouse No software installation ne ...

ABNETL6851 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

1.50  RP

 

3 039 Kč  bez DPH

 

3 677 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LevelOne ACC-2101 5,0m Cableset for KVM-0830/1630 (ACC-2103)

HDB15 Plug

SW360356 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

0.00  RP

 

648 Kč  bez DPH

 

784 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LevelOne PoE Converter 100TX to 100FX-SC Multimode (FVT-0103TXFC)

/ FVT-0103TXFC LevelOne PoE Converter 100TX to 100FX-SC Multimode / ; 10/100Base-TX UTP to 100Base-FX fiber media conversion Complies with IEEE 802.3af POE standard Over-currant protection and Under ...

SW360276 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

2 659 Kč  bez DPH

 

3 217 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LevelOne 4-Port USB KVM Switch (Black Edition) (KVM-0422)

/ KVM-0422 LevelOne 4-Port USB KVM Switch (Black Edition) / ; Key features: Flexible switching for an uninterrupted multi-platforms experience Control and manage four computers using a single USB ke ...

SW360402 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

1 683 Kč  bez DPH

 

2 036 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LevelOne Fast Ethernet Fiber PCI Adapter ST-Duplex 100Mbps (FNC-0103FX)

/ FNC-0103FX LevelOne Fast Ethernet Fiber PCI Adapter ST-Duplex 100Mbps / ; compliant with IEEE 802.3 standard fast ethernet 100BaseTX 2x ST (Multimode) jacks for Tx/Rx 50 or 62.5/125? optical fiber ...

SW360284 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

1.50  RP

 

1 897 Kč  bez DPH

 

2 295 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LevelOne Omni-directional Anténa 7dBi Interiérová (OAN-1070)

/ OAN-1070 LevelOne Omni-directional Antenna 7dBi indoor / ; - Frekvenční rozsah - 2400MHz – 2500MHz - zisk - 7dBi - VSWR - 2.0:1 Max - Polarization - Linear, Vertical - HPBW / V - 360° - HPBW / H - 2 ...

SW360202 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

462 Kč  bez DPH

 

558 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LevelOne Gigabit Ethernet Switch 8 Port (Black Edition) (GSW-0807)

/ GSW-0807 LevelOne Gigabit Ethernet Switch 8 Port (Black Edition) / ; Compact size 8-port Gigabit Network Switch Supports MDI/MDI-X auto crossover Supports half-duplex and full-duplex auto-detecti ...

SW360395 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

821 Kč  bez DPH

 

993 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LevelOne 4-Port USB KVM Switch s Audio (Black Edition) - včetně kabelů (KVM-0421)

/ KVM-0421 LevelOne 4-Port USB KVM Switch with Audio (Black Edition) - včetně kabelů / ; Flexible switching for an uninterrupted multi-media experience across multi-platforms Control and manage four c ...

SW360443 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

1 920 Kč  bez DPH

 

2 323 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LevelOne Audio/Video Receiver 1-Port VGA, Cat.5 (AVE-9200)

Remote monitor up to 150 m/ 500 feet Supports Ethernet cable Cat.5/5e/6 Superior high VGA resolution up to 1280 x 1024@85Hz LEDs for power and data transmission Daisy chainable with another AV ext ...

SW360325 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

1.50  RP

 

2 027 Kč  bez DPH

 

2 452 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LevelOne Audio/Video Transmitter 1-Port VGA, Cat.5 (AVE-9201)

Remote monitor up to 150 m/ 500 feet Supports Ethernet cable Cat.5/5e/6 Superior high VGA resolution up to 1280 x 1024@85Hz LEDs for power and data transmission Daisy chainable with another AV ext ...

SW360326 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

2 142 Kč  bez DPH

 

2 591 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LevelOne HDSpider HDMI Cat.5 Sender - HVE-9001

Remote monitor up to 150 m/ 500 feet Supports Ethernet cable Cat.5/5e/6 Superior high VGA resolution up to 1280 x 1024@85Hz LEDs for power and data transmission Daisy chainable with another AV ext ...

SW360445 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

1.50  RP

 

3 498 Kč  bez DPH

 

4 232 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

213

položek

18

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.