KONVERTORY

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
8847866
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1

položka

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
LevelOne PoE Converter 100TX to 100FX-SC Multimode (FVT-0103TXFC)

/ FVT-0103TXFC LevelOne PoE Converter 100TX to 100FX-SC Multimode / ; 10/100Base-TX UTP to 100Base-FX fiber media conversion Complies with IEEE 802.3af POE standard Over-currant protection and Under ...

SW360276 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

1.50  RP

 

2 719 Kč  bez DPH

 

3 289 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.