Servery a síťě

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Servery a síťě:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
9238710
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

62

položek

6

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Level One GEP-1622 (599014)

Popis výrobku LevelOne GEP-1622 - prepínac - 16 porty - Lze montovat do rozvadece Typ zarízení Prepínac - 16 porty Provedení skríne Lze montovat do rozvadece Subtyp Gigabit Ethernet Porty 16 x 10/100/ ...

ABD710360 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

14 616 Kč  bez DPH

 

17 685 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Level One GEP-2672 (570764)

Stručný popis LevelOne GEP - 2672 : L2 , Managed , 20 x Gigabit Ethernet PoE - Plus RJ -45 , 4 x Gigabit Ethernet PoE -Plus Combo SFP , 2 x Gigabit Ethernet SFP , 370W Marketing textu LevelOne GEP - 2 ...

ABD711473 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

20 631 Kč  bez DPH

 

24 964 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Level One CVH-2000 (0540673)

Podporuje 14 slotů pro různé typy médií Podporuje 2 redundantní napájecí jednotky Converter Modul hot-swap Provozní teplota -10 ° C ~ 55 °C Kompatibilní s: FVT-2001 10 / 100Base-TX na 100BASE-FX MMF ...

AD754194 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

4 128 Kč  bez DPH

 

4 995 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Level One FVT-2201 (0540676)

Sítě (RJ-45) porty: Ano Sítě (SC) Porty: 1x Sítě (ST) Porty: Ano Podporované síťové protokoly IEEE 802.3 10 BASE-T Ethernet: Ano IEEE 802.3u 100 Base-TX Fast Ethernet: Ano IEEE 802.3x Flow Control (Fu ...

AD754180 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

1 235 Kč  bez DPH

 

1 494 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Level One GVT-2000 (0540678)

Sítě (RJ-45) porty: Ano Network (SFP) porty: Ano Podporované síťové protokoly IEEE 802.3 10 BASE-T Ethernet: Ano IEEE 802.3ab 1000 BASE-T Gigabit Ethernet: Ano IEEE 802.3u 100 Base-TX Fast Ethernet: A ...

AD754215 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

1 354 Kč  bez DPH

 

1 638 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Level One FVT-2002 (0540675)

Sítě (RJ-45) porty: Ano Sítě (ST) Porty: Ano Podporované síťové protokoly IEEE 802.3 10 BASE-T Ethernet: Ano IEEE 802.3u 100 Base-TX Fast Ethernet: Ano IEEE 802.3x Flow Control (Full-Duplex Flow Contr ...

AD754173 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

1 270 Kč  bez DPH

 

1 537 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Level One GES-2451 19 24-Port Gigabit Combo Switch (0551061)

24 Gigabit Ethernet porty s 4 sdílené sloty SFP 10/100/1000Mbps drát rychlost přenosu a příjmu IEEE 802.1d/w/s Spanning Tree Protocol (MSTP) a zrcadlení portů IEEE 802.1p QoS se 4 prioritními frontami ...

AD763385 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

4 613 Kč  bez DPH

 

5 582 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LevelOne FGP-2410 - Switch - neřízený - 24 x 10/100 (PoE) + 2 x kombinace Gigabit SFP - desktop, Lze montovat do rozva

Prepínac - 24 porty - nerízený Provedení skríne Desktop, Lze montovat do rozvadece - 1U Subtyp Fast Ethernet Porty 24 x 10/100 (PoE) + 2 x kombinace Gigabit SFP Power Over Ethernet (PoE) PoE Výkon Pre ...

Y983710 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

12 688 Kč  bez DPH

 

15 352 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LevelOne GEL-2671 - Switch -24 x 10/100/1000 - desktop, Lze montovat do rozvadece

LevelOne GEL-2671 - prepínac - 24 porty - rízený - desktop, Lze montovat do rozvadece Typ zarízení Prepínac - 24 porty - rízený Provedení skríne Desktop, Lze montovat do rozvadece Subtyp Gigabit Ether ...

Y983839 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

10 580 Kč  bez DPH

 

12 802 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LevelOne HVE-6501T HDMI over IP PoE Transmitter - Extender videa - 100Base-TX, 1000Base-T - pro LevelOne GEP-2450

LevelOne HVE-6501T HDMI over IP PoE Transmitter - Extender videa Typ zarízení Extender videa Provedení Externí Typ kabeláže 100Base-TX, 1000Base-T Protokol datového spojení Fast Ethernet, Gigabit Ethe ...

Y982335 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

9 009 Kč  bez DPH

 

10 901 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LevelOne HVE-6601T HDMI Video Wall Over IP PoE Transmitter - Extender videa - 100Base-TX, 1000Base-T - pro LevelOne GEP-

LevelOne HVE-6601T HDMI Video Wall Over IP PoE Transmitter - Extender videa Typ zarízení Extender videa Provedení Externí Typ kabeláže 100Base-TX, 1000Base-T Protokol datového spojení Fast Ethernet, G ...

Y982326 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

10 435 Kč  bez DPH

 

12 626 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LevelOne GEP-1021 - Prepínac - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x gigabitu SFP - Lze montovat do rozvadece - PoE+

LevelOne GEP-1021 - prepínac - 10 porty - Lze montovat do rozvadece Typ zarízení Prepínac - 10 porty Provedení skríne Lze montovat do rozvadece Subtyp Gigabit Ethernet Porty 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 ...

Y983743 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

11 022 Kč  bez DPH

 

13 337 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

62

položek

6

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.