Servery a síťě

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Servery a síťě:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
9238710
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

71

položek

6

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Level One GEP-2672 (570764)

Stručný popis LevelOne GEP - 2672 : L2 , Managed , 20 x Gigabit Ethernet PoE - Plus RJ -45 , 4 x Gigabit Ethernet PoE -Plus Combo SFP , 2 x Gigabit Ethernet SFP , 370W Marketing textu LevelOne GEP - 2 ...

ABD711473 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

0.00  RP

 

21 749 Kč  bez DPH

 

26 316 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Level One GEP-1020 (0570765)

Počet gigabitových portů: 8 Počet SFP portů: 2 Jumbo Frame: 9K (max.) PoE (Power over Ethernet): Ano Možnost instalace rozvaděče: Ano Podporované síťové protokoly IEEE 802.3 10 BASE-T Ethernet: Ano IE ...

AD754131 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

0.00  RP

 

7 557 Kč  bez DPH

 

9 144 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Level One CVH-2000 (0540673)

Podporuje 14 slotů pro různé typy médií Podporuje 2 redundantní napájecí jednotky Converter Modul hot-swap Provozní teplota -10 ° C ~ 55 °C Kompatibilní s: FVT-2001 10 / 100Base-TX na 100BASE-FX MMF ...

AD754194 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

0.00  RP

 

4 510 Kč  bez DPH

 

5 457 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Level One FVT-2201 (0540676)

Sítě (RJ-45) porty: Ano Sítě (SC) Porty: 1x Sítě (ST) Porty: Ano Podporované síťové protokoly IEEE 802.3 10 BASE-T Ethernet: Ano IEEE 802.3u 100 Base-TX Fast Ethernet: Ano IEEE 802.3x Flow Control (Fu ...

AD754180 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

0.00  RP

 

1 294 Kč  bez DPH

 

1 566 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Level One GVT-2000 (0540678)

Sítě (RJ-45) porty: Ano Network (SFP) porty: Ano Podporované síťové protokoly IEEE 802.3 10 BASE-T Ethernet: Ano IEEE 802.3ab 1000 BASE-T Gigabit Ethernet: Ano IEEE 802.3u 100 Base-TX Fast Ethernet: A ...

AD754215 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

0.00  RP

 

1 709 Kč  bez DPH

 

2 068 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Level One GVT-2001 (0540677)

SÍŤ (RJ45) porty: Ano Sítě (SC) Porty: Ano Podporované síťové protokoly IEEE 802.3 10 BASE-T Ethernet: Ano IEEE 802.3ab 1000 BASE-T Gigabit Ethernet: Ano IEEE 802.3u 100 Base-TX Fast Ethernet: Ano IEE ...

AD754208 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

0.00  RP

 

2 638 Kč  bez DPH

 

3 192 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Level One FVT-2001 (0540674)

Sítě (RJ-45) porty: Ano Sítě (SC) Porty: Ano Podporované síťové protokoly IEEE 802.3 10 BASE-T Ethernet: Ano IEEE 802.3u 100 Base-TX Fast Ethernet: Ano IEEE 802.3x Flow Control (Full-Duplex Flow Contr ...

AD754166 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

0.00  RP

 

1 362 Kč  bez DPH

 

1 648 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Level One FVT-2002 (0540675)

Sítě (RJ-45) porty: Ano Sítě (ST) Porty: Ano Podporované síťové protokoly IEEE 802.3 10 BASE-T Ethernet: Ano IEEE 802.3u 100 Base-TX Fast Ethernet: Ano IEEE 802.3x Flow Control (Full-Duplex Flow Contr ...

AD754173 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

0.00  RP

 

1 373 Kč  bez DPH

 

1 661 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LevelOne 3G/150Mbps Wireless LAN Router- WBR-6801

Share your 3G Internet connection • Delivers N Wireless Performance at up to 150Mbps • Secured Wireless Encryption with WEP, WPA -PSK • Supports WPS button • Great mobility to use everywhere • Qu ...

SW360555 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

656 Kč  bez DPH

 

793 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LevelOne 150Mbps Wireless Access Point - WAP-6003

Provides flexibility of 5x 10/100BASE-TX ports Share your wireless network up to 150Mbps Compatible with IEEE 802.11b/g/n wireless standards Multi-operation modes to suite differe ...

SW360589 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

1.50  RP

 

900 Kč  bez DPH

 

1 088 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Level One WAP-6003 (540664)

Popis výrobku LevelOne WAP-6003 - bezdrátový access point Typ zarízení Bezdrátový access point Tvar Externí Pocet portu 5 Protokol datového spojení Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, ...

ABD680589 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

659 Kč  bez DPH

 

797 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Level One GEU-2429 24 Port Ethernet + 4 Slot Switch

Level One GEU-2429 24 Port Ethernet + 4 Slot Switch Počet gigabitových portů: 24 Počet SFP portů: 4 Jumbo Frame: 9K (max.) PoE (Power over Ethernet): Ne Montážní Možnost instalace rozvaděče: Ano Podp ...

ABD563864 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

1.50  RP

 

4 108 Kč  bez DPH

 

4 970 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

71

položek

6

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.