KABELY

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
6910526
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

18

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Lenovo DisplayPort to VGA Monitor kabel (57Y4393)

Notebooky: ThinkPad R500, T400s, T500, W500, X301 ThinkPad X200, X200s, X200 Tablet via X200 UltraBase PC: ThinkCentre M58/M58p Grafické karty: L ...

1812737 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

864 Kč  bez DPH

 

1 045 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lenovo kabel redukce USB 3.0 to DVI/VGA Monitor adaptér (0B47072)

Lenovo kabel redukce USB 3.0 to DVI/VGA Monitor Adapter Features and specifications The Lenovo USB 3.0 to DVI/VGA Monitor Adapter (0B47072) provides a quick and easy way to attach an analog or d ...

SW633486 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1 518 Kč  bez DPH

 

1 837 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lenovo HDMI to VGA kabel (0B47069)

Kabel vhodny pro propejní notebooků a počítačů Lenovo se zobrazovací technikou (např. dataprojektory, monitory apod.) Max. rozlišení: 1920x1080 Frekvence: 60 Hz d ...

ATCLNZ0B47069 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

551 Kč  bez DPH

 

667 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Startech Micro HDMI to VGA Adapter Converter (4Z10F04126)

Startech micro HDMI to VGA adapter converter - redukce pro tablety a notebooky ThinkPad - záruka 1 rok

ATCLNZ4Z10F04126 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1 903 Kč  bez DPH

 

2 303 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
ThinkPad mini-HDMI to VGA adaptér (4X90F33442)

ThinkPad mini-HDMI to VGA adapter pro ThinkPad Yoga umožňuje připojit ThinkPad Yoga k VGA monitoru, kdykoli budete chtít. Malá velikost tohoto adaptéru a 20 cm kabel ...

ATCLNZ4X90F33442 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

442 Kč  bez DPH

 

535 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lenovo - Kabel Micro HDMI na VGA (4X90H55731)

Porty a rozhraní Konektor 1:Micro HDMI Konektor 2:VGA Barva:černá Certifikace:C-TICK (Austrálie / Nový Zéland), VCCI (Japonsko), BSMI (Tchaj-wan), KC (Korea), CB, FCC, ICES, CE (Evropa), EMC (Ukrajin ...

VS6065T8 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1 771 Kč  bez DPH

 

2 143 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lenovo M.2 SSD FLEX adaptér (4XH0G78729)

Lenovo HDD Cage, černá/modrá Velikost: Univerzální Kompatibilní produkty: ThinkStation M.2 Šířka: 55 mm Hloubka: 127 mm Výška: 20 mm Hmotnost: 73 g

VS605JB3 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

368 Kč  bez DPH

 

445 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LENOVO 5m LC-LC OM3 MMF kabel (00MN508)

Výrobce: Lenovo Konektory: 2x LC Typ kabelu: OM3 Délka kabelu: 5 m

VS605WG5 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

1 129 Kč  bez DPH

 

1 366 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lenovo HDMI to HDMI kabel (0B47070)

2m Lenovo HDMI - HDMI kabel je flexibilní, odolný a spolehlivý s vysokou šířkou pásma 340 MHz / 10,2 Gbps. Lenovo kabel nabízí jasné a ostré video / audio připojen ...

ATCLNZ0B47070 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

411 Kč  bez DPH

 

497 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lenovo DisplayPort to Dual-DisplayPort (0B47092)

Technické specifikace: Délka: 0,4 m Hmotnost: 0,097 kg

ATCLNZ0B47092 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

2 063 Kč  bez DPH

 

2 496 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LENOVO 3M LC-LC OM3 MMF kabel (00MN505)

Výrobce: Lenovo Konektory: LC, LC Typ kabelu: OM3 Délka kabelu: 3 m

VS605ZF8 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1 034 Kč  bez DPH

 

1 251 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
0.6M SAS kabel MSAS HD TO MSAS (00MJ162)

Popis výrobku IBM externí kabel SAS - 60 cm Typ Externí kabel SAS Délka 60 cm Konektor(y) 36kolíkový 4x stínený konektor Mini MultiLane SAS (SFF-8644) Konektor(u) (na druhé strane) 4x Shielded Mini Mu ...

S604ZJ8 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

1 781 Kč  bez DPH

 

2 155 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

18

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.