KABELY

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
6910526
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

18

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Lenovo Mini-DisplayPort to VGA Monitor kabel (0A36536)

Mini-DisplayPort rozhraní je miniaturní verze populárního DisplayPort rozhraní displeje. Mini-DisplayPort to VGA redukce poskytuje kompatibilitu a umožňuje bez problémů interoperabilitu se stávajícími ...

SW633034 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

806 Kč  bez DPH

 

975 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lenovo Mini-DisplayPort to DVI Monitor kabel (0B47090)

Lenovo kabel redukce Mini-DisplayPort to DVI The 20 cm Mini-DisplayPort to Single Link DVI Adapter is a small form factor cable that enables connectivity of Lenovo ThinkPads with any monitor with DV ...

SW633482 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

403 Kč  bez DPH

 

488 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lenovo kabel redukce USB 3.0 to DVI/VGA Monitor adaptér (0B47072)

Lenovo kabel redukce USB 3.0 to DVI/VGA Monitor Adapter Features and specifications The Lenovo USB 3.0 to DVI/VGA Monitor Adapter (0B47072) provides a quick and easy way to attach an analog or d ...

SW633486 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1 279 Kč  bez DPH

 

1 548 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lenovo HDMI to VGA kabel (0B47069)

Kabel vhodny pro propejní notebooků a počítačů Lenovo se zobrazovací technikou (např. dataprojektory, monitory apod.) Max. rozlišení: 1920x1080 Frekvence: 60 Hz délka: 20 cm

ATCLNZ0B47069 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

534 Kč  bez DPH

 

646 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lenovo Display Port to Single-Link DVI Monitor Cable (43N9160)

Popis výrobku Lenovo kabel DisplayPort - 20 cm; Typ Kabel DisplayPort - jeden spoj; Délka 20 cm; Konektor(y) 1 x DisplayPort 20 pinu; Konektor(u) (na druhé strane) 1 x digitální DVI 18 pinu (Single-Li ...

CW43N9160 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

535 Kč  bez DPH

 

647 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lenovo 1m external mini-SAS kabel (4X90G88512)

Lenovo kabel, černý; Konektory: SFF-8644 (male), SFF-8088 (male); Délka kabelu: 1 m; Rozměry (WxDxH): 1000 x 35 x 35 mm; Hmotnost: 200 g

VS605RL8 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

2 516 Kč  bez DPH

 

3 044 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LENOVO 3M LC-LC OM3 MMF kabel (00MN505)

Výrobce: Lenovo; Konektory: LC, LC; Typ kabelu: OM3; Délka kabelu: 3 m

VS605ZF8 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

600 Kč  bez DPH

 

726 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lenovo KENSINGTON MINISAVER kabel LOC (4X90H35558)

Lenovo zámek flat key, černý/nerez; Délka kabelu: 1.83 m; Průměr kabelu: 5 mm; Počet klíčů: 2; Materiál: ocel; Hmotnost: 195 g

VS6062S2 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1 152 Kč  bez DPH

 

1 394 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LENOVO 5m LC-LC OM3 MMF kabel (00MN508)

Výrobce: Lenovo; Konektory: 2x LC; Typ kabelu: OM3; Délka kabelu: 5 m

VS605WG5 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

541 Kč  bez DPH

 

655 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lenovo 2m external mini-SAS kabel (4X90G88513)

Lenovo mini-SAS kabel, černý; Konektory: 2x Mini-SAS; Délka kabelu: 2 m; Gender: Male/Male; Rozměry (Š x H x V): 2000 x 35 x 35 mm; Kompatibilní produkty: ThinkServer; Hmotnost: 400 g

VS605RA3 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

2 742 Kč  bez DPH

 

3 318 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lenovo HDMI to HDMI kabel (0B47070)

2m Lenovo HDMI - HDMI kabel je flexibilní, odolný a spolehlivý s vysokou šířkou pásma 340 MHz / 10,2 Gbps. Lenovo kabel nabízí jasné a ostré video / audio připojení a podporuje plné rozlišení 1080p ...

ATCLNZ0B47070 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

411 Kč  bez DPH

 

497 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
ThinkPad mini-HDMI to VGA adaptér (4X90F33442)

ThinkPad mini-HDMI to VGA adapter pro ThinkPad Yoga umožňuje připojit ThinkPad Yoga k VGA monitoru, kdykoli budete chtít. Malá velikost tohoto adaptéru a 20 cm kabel zajistí pohodlné přenášení na cest ...

ATCLNZ4X90F33442 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

530 Kč  bez DPH

 

641 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

18

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.