Lancom Systems

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Lancom Systems:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
5089565
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

53

položek

5

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Lancom AirLancer kabel NJ-NP 3m (LS61230)

Délka kabelu 3 m Typ kabelu NJ-NP Barva kabelu černá

N170049 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

1 098 Kč  bez DPH

 

1 328 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom AirLancer Extender I-60ag (LS61214)

Úroveň zisku antény (max) 8 dBi Frekvenční pásmo 2.4/ 5 GHz Délka kabelu 1.5 m Provozní rozsah teplot (T-T) -10 - 55 °C Šířka 72 mm Hloubka 12 mm Výška 75 mm

N170020 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

1 407 Kč  bez DPH

 

1 702 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom AirLancer kabel NJ-NP 6m (LS61231)

Délka kabelu 6 m Typ kabelu NJ-NP Barva kabelu černá

N170051 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

1 922 Kč  bez DPH

 

2 325 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, LANCOM 19 Rack držák Option / 48,3cm (19) (LS61501)

Lancom Systems 19" Rack Mount Kit Technické detaily Typ 19" Typ skříně 1U

N17Z041 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

2 055 Kč  bez DPH

 

2 486 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Switch / LANCOM GS-1108 / unmanaged / 8x10/100/1000TX / větrák / interní Napájecí adaptér (LS61457)

Přenos dat Maximální přenosová rychlost 2 Gbit/s Podporované přenosové rychlosti* 10/20/100/200/1000/2000 Plně duplexní režim ano Kapacita přepínání* 2 Gbit/s Počítačová síť Tabulka MA ...

N170145 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

2 666 Kč  bez DPH

 

3 225 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom AirLancer kabel NJ-NP 9m (LS61232)

Délka kabelu 9 m Typ kabelu NJ-NP Barva kabelu černá

N170050 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

2 308 Kč  bez DPH

 

2 792 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Modul / LANCOM SFP-SX-LC1 / 1000Base-SX / 50?m a 62.5?m Multimode Fiber (MMF) / max. vzdálenost 220m bzw. 550m

Popis výrobku LANCOM SFP-SX-LC1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Typ zarízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - multirežim LC Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-SX Prenosová rychlost d ...

N170132 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

2 778 Kč  bez DPH

 

3 361 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Modul / LANCOM SFP-LX-LC1 / 1000Base-LX / 9 um Singlemode Fiber (SMF) / max. vzdálenost 10km (LS61557)

Popis výrobku LANCOM SFP-LX-LC1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Typ zarízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - LC jeden režim Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-LX Prenosová rychlost ...

N170133 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

1.50  RP

 

4 600 Kč  bez DPH

 

5 565 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LANCOM WLC-4025 - Zarízení pro správu síte - 10Mb LAN, 100Mb LAN - 1U k upevnení na regál (LS61378)

LANCOM WLC-4025 - zarízení pro správu síte Typ zarízení Zarízení pro správu síte Tvar K upevnení na regál - 1U Protokol datového spojení Ethernet, Fast Ethernet Výkon VPN throughput (1364-byte packet ...

N170158 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

0.00  RP

 

86 743 Kč  bez DPH

 

104 959 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LANCOM 1781EW+ - Bezdrátový router - ISDN - 4portový switch - GigE, HDLC, PPP - 802.11a/b/g/n - Duální pásmo (62046)

LANCOM 1781EW+ - bezdrátový router - ISDN - 802.11a/b/g/n - desktop Typ zarízení Bezdrátový router - terminálový adaptér ISDN - 4portový switch (integrovaný) Provedení skríne Desktop Digitální signáln ...

3101335 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

0.00  RP

 

11 774 Kč  bez DPH

 

14 247 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LANCOM CC Startovací sada - Čtecka karet SMART USB (62610)

Typ zařízení: čtecka karet SMART - bezkontaktní Typ rozhraní: USB Připojení: 1 x USB - 4-pinová sběrnice USB typu A ¦ 1 x sériové - 9-pinová D-Sub (DB-9) Dodávané příslušenství: Smart card Přiložené k ...

iN170297 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

2.00  RP

 

3 898 Kč  bez DPH

 

4 717 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LANCOM - Sítový adaptér - AC 100-240 V (110520)

LANCOM - sítový adaptér Typ zarízení Sítový adaptér - externí Vstupní napetí AC 100-240 V Výstupní napetí 18 V

lanl54nt 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

1.50  RP

 

663 Kč  bez DPH

 

802 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

53

položek

5

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.