Lancom Systems

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Lancom Systems:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
5089565
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

53

položek

5

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Lancom AirLancer kabel NJ-NP 3m (LS61230)

Délka kabelu 3 m Typ kabelu NJ-NP Barva kabelu černá

N170049 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

1 110 Kč  bez DPH

 

1 342 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom AirLancer kabel NJ-NP 6m (LS61231)

Délka kabelu 6 m Typ kabelu NJ-NP Barva kabelu černá

N170051 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

1 944 Kč  bez DPH

 

2 352 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, LANCOM 19 Rack držák Option / 48,3cm (19) (LS61501)

Lancom Systems 19" Rack Mount Kit Technické detaily Typ 19" Typ skříně 1U

N17Z041 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

2 078 Kč  bez DPH

 

2 514 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Switch / LANCOM GS-1108 / unmanaged / 8x10/100/1000TX / větrák / interní Napájecí adaptér (LS61457)

Přenos dat Maximální přenosová rychlost 2 Gbit/s Podporované přenosové rychlosti* 10/20/100/200/1000/2000 Plně duplexní režim ano Kapacita přepínání* 2 Gbit/s Počítačová síť Tabulka MA ...

N170145 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

1.50  RP

 

2 721 Kč  bez DPH

 

3 292 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom AirLancer kabel NJ-NP 9m (LS61232)

Délka kabelu 9 m Typ kabelu NJ-NP Barva kabelu černá

N170050 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

2 334 Kč  bez DPH

 

2 824 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Modul / LANCOM SFP-SX-LC1 / 1000Base-SX / 50?m a 62.5?m Multimode Fiber (MMF) / max. vzdálenost 220m bzw. 550m

Popis výrobku LANCOM SFP-SX-LC1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Typ zarízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - multirežim LC Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-SX Prenosová rychlost d ...

N170132 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

2 809 Kč  bez DPH

 

3 398 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Modul / LANCOM SFP-LX-LC1 / 1000Base-LX / 9 um Singlemode Fiber (SMF) / max. vzdálenost 10km (LS61557)

Popis výrobku LANCOM SFP-LX-LC1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Typ zarízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - LC jeden režim Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-LX Prenosová rychlost ...

N170133 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

4 651 Kč  bez DPH

 

5 627 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Switch 48xG+F+ENet 4xSFP managed L2 (61472)

Rackmount-Switch / Gigabit-Switch / zapnutí Porty: 48 / vrstva: 2 / Spínací Kapazität: 96 Gb / s / Rackeinbaufähig / Spínací Typ: Samostatná / Ethernet Porty: 48 x 10 Mbit / s (RJ-45) / Fast Ethernet ...

N170242 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

35 160 Kč  bez DPH

 

42 543 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Router/4xGENet 1xDSL 1xISDN LTE VPN (62020)

WAN: 1x RJ-45, ADSL2 + přes POTS (příloha A, analog), ADSL2 + přes ISDN (Annex B), všechny digitální režim ISDN (příloha J), LTE / UMTS • LAN: 4x 1000Base-T • VPN: 5 IPSec VPN kanály • Další konektory ...

N170282 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

19 868 Kč  bez DPH

 

24 040 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LANCOM WLC-4025 - Zarízení pro správu síte - 10Mb LAN, 100Mb LAN - 1U k upevnení na regál (LS61378)

LANCOM WLC-4025 - zarízení pro správu síte Typ zarízení Zarízení pro správu síte Tvar K upevnení na regál - 1U Protokol datového spojení Ethernet, Fast Ethernet Výkon VPN throughput (1364-byte packet ...

N170158 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

0.00  RP

 

87 720 Kč  bez DPH

 

106 141 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LANCOM SFP-SX-LC10 (61485)

Popis výrobku LANCOM SFP-SX-LC10 - modul SFP+ vysílace Typ zarízení Modul SFP+ vysílace - multirežim LC Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 10GBase-SX Prenosová rychlost dat 10 Gbps Protokol datového ...

N170275 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

9 881 Kč  bez DPH

 

11 955 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LANCOM, Router/4xGENet VDSLALL-IP VPN POTS (TD3525805) (62052)

Hlavní specifikace Popis výrobku: LANCOM 1783VA - směrovač - ISDN/DSL - desktop Typ zařízení: Směrovač - combo modem ISDN / DSL - 4portový switch (integrovaný) Provedení skříně: Desktop Digitální sign ...

TD3525805 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

13 586 Kč  bez DPH

 

16 439 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

53

položek

5

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.