Sítě a wifi

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Sítě a wifi:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
6803080
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

24

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Lancom AirLancer kabel NJ-NP 3m (LS61230)

Délka kabelu 3 m Typ kabelu NJ-NP Barva kabelu černá

N170049 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

1 110 Kč  bez DPH

 

1 342 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom AirLancer kabel NJ-NP 6m (LS61231)

Délka kabelu 6 m Typ kabelu NJ-NP Barva kabelu černá

N170051 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

1 945 Kč  bez DPH

 

2 353 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Switch / LANCOM GS-1108 / unmanaged / 8x10/100/1000TX / větrák / interní Napájecí adaptér (LS61457)

Přenos dat Maximální přenosová rychlost 2 Gbit/s Podporované přenosové rychlosti* 10/20/100/200/1000/2000 Plně duplexní režim ano Kapacita přepínání* 2 Gbit/s Počítačová síť Tabulka MA ...

N170145 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

2 722 Kč  bez DPH

 

3 293 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom AirLancer kabel NJ-NP 9m (LS61232)

Délka kabelu 9 m Typ kabelu NJ-NP Barva kabelu černá

N170050 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

2 335 Kč  bez DPH

 

2 825 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Modul / LANCOM SFP-SX-LC1 / 1000Base-SX / 50?m a 62.5?m Multimode Fiber (MMF) / max. vzdálenost 220m bzw. 550m

Popis výrobku LANCOM SFP-SX-LC1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Typ zarízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - multirežim LC Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-SX Prenosová rychlost d ...

N170132 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

2 810 Kč  bez DPH

 

3 399 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Modul / LANCOM SFP-LX-LC1 / 1000Base-LX / 9 um Singlemode Fiber (SMF) / max. vzdálenost 10km (LS61557)

Popis výrobku LANCOM SFP-LX-LC1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Typ zarízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - LC jeden režim Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-LX Prenosová rychlost ...

N170133 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

4 653 Kč  bez DPH

 

5 630 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Switch 48xG+F+ENet 4xSFP managed L2 (61472)

Rackmount-Switch / Gigabit-Switch / zapnutí Porty: 48 / vrstva: 2 / Spínací Kapazität: 96 Gb / s / Rackeinbaufähig / Spínací Typ: Samostatná / Ethernet Porty: 48 x 10 Mbit / s (RJ-45) / Fast Ethernet ...

N170242 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

35 173 Kč  bez DPH

 

42 559 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Router/4xGENet 1xDSL 1xISDN LTE VPN (62020)

WAN: 1x RJ-45, ADSL2 + přes POTS (příloha A, analog), ADSL2 + přes ISDN (Annex B), všechny digitální režim ISDN (příloha J), LTE / UMTS • LAN: 4x 1000Base-T • VPN: 5 IPSec VPN kanály • Další konektory ...

N170282 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

19 876 Kč  bez DPH

 

24 049 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Router/4xGENet VPN-Gateway Firewall (61726)

K LANCOM 1780EW možné díky integrovanému 4G LTE bezdrátových modemů bezdrátové datové připojení v rychlosti až 100 Mbit / s downstream a 50 Mbit / s proti proudu. Je ideální pro bezpečné použití v non ...

N170283 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

18 637 Kč  bez DPH

 

22 550 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LANCOM GS-1108P (61430)

Typ zarízení Prepínac - 8 porty - nerízený Provedení skríne Desktop, Lze montovat do rozvadece - 1U Subtyp Gigabit Ethernet Porty 8 x 10/100/1000 (PoE+) Power Over Ethernet (PoE) PoE+ Dostupné napájen ...

N170304 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

4 373 Kč  bez DPH

 

5 291 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LANCOM SFP-SX-LC10 (61485)

Popis výrobku LANCOM SFP-SX-LC10 - modul SFP+ vysílace Typ zarízení Modul SFP+ vysílace - multirežim LC Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 10GBase-SX Prenosová rychlost dat 10 Gbps Protokol datového ...

N170275 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

1.50  RP

 

9 415 Kč  bez DPH

 

11 392 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LANCOM, Router/4xGENet 1xVDSL2 1xISDN VP (62038)

WAN: 1x RJ-45, ADSL2 + přes ISDN (Annex B), všechny digitální režim ISDN (příloha J) • LAN: 4x 1000Base-T • WLAN: 802.11b/g/n • Bezpečnost: 64/128bit WEP, WPA , WPA2 • Další konektory: serial (8-pin m ...

N170285 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

13 503 Kč  bez DPH

 

16 338 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

24

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.