Sítě a wifi

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Sítě a wifi:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
6803080
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

25

položek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Lancom, Switch / LANCOM GS-1108 / unmanaged / 8x10/100/1000TX / větrák / interní Napájecí adaptér (LS61457)

Přenos dat Maximální přenosová rychlost 2 Gbit/s Podporované přenosové rychlosti* 10/20/100/200/1000/2000 Plně duplexní režim ano Kapacita přepínání* 2 Gbit/s Počítačová síť Tabulka MA ...

N170145 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

2 736 Kč  bez DPH

 

3 310 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom AirLancer kabel NJ-NP 9m (LS61232)

Délka kabelu 9 m Typ kabelu NJ-NP Barva kabelu černá

N170050 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

2 369 Kč  bez DPH

 

2 866 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Modul / LANCOM SFP-SX-LC1 / 1000Base-SX / 50?m a 62.5?m Multimode Fiber (MMF) / max. vzdálenost 220m bzw. 550m

Popis výrobku LANCOM SFP-SX-LC1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Typ zarízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - multirežim LC Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-SX Prenosová rychlost d ...

N170132 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

2 850 Kč  bez DPH

 

3 448 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom AirLancer Extender O-30 (AE60478)

Úroveň zisku antény (max) 14 dBi Maximální provozní vzdálenost 1000 m Délka kabelu 9 m

N17Z029 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

4 074 Kč  bez DPH

 

4 929 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Modul / LANCOM SFP-LX-LC1 / 1000Base-LX / 9 um Singlemode Fiber (SMF) / max. vzdálenost 10km (LS61557)

Popis výrobku LANCOM SFP-LX-LC1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Typ zarízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - LC jeden režim Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-LX Prenosová rychlost ...

N170133 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

4 720 Kč  bez DPH

 

5 711 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom AirLancer kabel NJ-NP 3m (LS61230)

Délka kabelu 3 m Typ kabelu NJ-NP Barva kabelu černá

N170049 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

1 126 Kč  bez DPH

 

1 362 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom AirLancer Extender I-60ag (LS61214)

Úroveň zisku antény (max) 8 dBi Frekvenční pásmo 2.4/ 5 GHz Délka kabelu 1.5 m Provozní rozsah teplot (T-T) -10 - 55 °C Šířka 72 mm Hloubka 12 mm Výška 75 mm

N170020 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

1 444 Kč  bez DPH

 

1 747 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, LANCOM 19 Rack držák Option / 48,3cm (19) (LS61501)

Lancom Systems 19" Rack Mount Kit Technické detaily Typ 19" Typ skříně 1U

N17Z041 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

2 109 Kč  bez DPH

 

2 551 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Router/1xGENet 1xDSL IP IPX 3xRJ45 (61082)

Lancom Systems LANCOM 1631E. Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100, 1000 Mbit/s, Technologie kabeláže: 10/100/1000Base-T(X). WAN port: RJ-45. Typ DSL připojení: DSL, Specifikace DSL: ADSL, SDSL, V ...

Y710090 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

8 714 Kč  bez DPH

 

10 543 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LANCOM L-322AGN DUAL WIRELESS (61533)

Lancom Systems 61533. Rychlost datového přenosu (maximální): 300 Mbit/s, Podporované přenosové rychlosti: 54, 48, 36, 24, 18, 12, 9, 6, Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100, 1000 Mbit/s. Frekvenč ...

N170178 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

9 205 Kč  bez DPH

 

11 137 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Airlancer anténa všesměrová MIMO f LTE (60918)

2,5 dB (i) RP-SMA konektor Směrovost: všesměrová

N170241 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

1 573 Kč  bez DPH

 

1 903 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Access Point/802.11b/g/n 1xF+ENet (61564)

Ethernet LAN připojení: Ano Ethernet LAN rychlost přenosu dat: 10, 100, 1000 Mbit / s. Technologie kabeláže: 10/100/1000Base-TX Bezdrátová síť LAN připojení: Ano Typ bezdrátového připojení: 802.11a, 8 ...

N170269 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

7 782 Kč  bez DPH

 

9 416 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

25

položek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.