Sítě a wifi

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Sítě a wifi:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
6803080
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

24

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Lancom AirLancer kabel NJ-NP 3m (LS61230)

Délka kabelu 3 m Typ kabelu NJ-NP Barva kabelu černá

N170049 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

1 111 Kč  bez DPH

 

1 344 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom AirLancer Extender I-60ag (LS61214)

Úroveň zisku antény (max) 8 dBi Frekvenční pásmo 2.4/ 5 GHz Délka kabelu 1.5 m Provozní rozsah teplot (T-T) -10 - 55 °C Šířka 72 mm Hloubka 12 mm Výška 75 mm

N170020 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

1.50  RP

 

1 424 Kč  bez DPH

 

1 722 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom AirLancer kabel NJ-NP 6m (LS61231)

Délka kabelu 6 m Typ kabelu NJ-NP Barva kabelu černá

N170051 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

1 945 Kč  bez DPH

 

2 353 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, LANCOM 19 Rack držák Option / 48,3cm (19) (LS61501)

Lancom Systems 19" Rack Mount Kit Technické detaily Typ 19" Typ skříně 1U

N17Z041 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

2 080 Kč  bez DPH

 

2 516 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Switch / LANCOM GS-1108 / unmanaged / 8x10/100/1000TX / větrák / interní Napájecí adaptér (LS61457)

Přenos dat Maximální přenosová rychlost 2 Gbit/s Podporované přenosové rychlosti* 10/20/100/200/1000/2000 Plně duplexní režim ano Kapacita přepínání* 2 Gbit/s Počítačová síť Tabulka MA ...

N170145 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

2 723 Kč  bez DPH

 

3 294 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom AirLancer kabel NJ-NP 9m (LS61232)

Délka kabelu 9 m Typ kabelu NJ-NP Barva kabelu černá

N170050 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

2 336 Kč  bez DPH

 

2 826 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Modul / LANCOM SFP-SX-LC1 / 1000Base-SX / 50?m a 62.5?m Multimode Fiber (MMF) / max. vzdálenost 220m bzw. 550m

Popis výrobku LANCOM SFP-SX-LC1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Typ zarízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - multirežim LC Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-SX Prenosová rychlost d ...

N170132 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

2 811 Kč  bez DPH

 

3 401 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Modul / LANCOM SFP-LX-LC1 / 1000Base-LX / 9 um Singlemode Fiber (SMF) / max. vzdálenost 10km (LS61557)

Popis výrobku LANCOM SFP-LX-LC1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Typ zarízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - LC jeden režim Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-LX Prenosová rychlost ...

N170133 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

1.50  RP

 

4 655 Kč  bez DPH

 

5 632 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Airlancer anténa všesměrová MIMO f LTE (60918)

2,5 dB (i) RP-SMA konektor Směrovost: všesměrová

N170241 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

1.50  RP

 

1 589 Kč  bez DPH

 

1 922 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Access Point/802.11b/g/n 1xF+ENet (61564)

Ethernet LAN připojení: Ano Ethernet LAN rychlost přenosu dat: 10, 100, 1000 Mbit / s. Technologie kabeláže: 10/100/1000Base-TX Bezdrátová síť LAN připojení: Ano Typ bezdrátového připojení: 802.11a, 8 ...

N170269 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

7 678 Kč  bez DPH

 

9 290 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Router/4xGENet VPN-Gateway Firewall (62030)

LANCOM 1781EF + - Router - ISDN - 4-portový switch - Gigabit LAN, HDLC, PPP - stolní

N170271 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

12 401 Kč  bez DPH

 

15 005 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Switch 48xG+F+ENet 4xSFP managed L2 (61472)

Rackmount-Switch / Gigabit-Switch / zapnutí Porty: 48 / vrstva: 2 / Spínací Kapazität: 96 Gb / s / Rackeinbaufähig / Spínací Typ: Samostatná / Ethernet Porty: 48 x 10 Mbit / s (RJ-45) / Fast Ethernet ...

N170242 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

33 831 Kč  bez DPH

 

40 935 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

24

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.