Adaptéry, console a ostatní

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
7388546
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

3

položky

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Lancom, Modul / LANCOM SFP-SX-LC1 / 1000Base-SX / 50?m a 62.5?m Multimode Fiber (MMF) / max. vzdálenost 220m bzw. 550m

Popis výrobku LANCOM SFP-SX-LC1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC); Typ zarízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - multirežim LC; Provedení Modul plug-in; Typ kabeláže 1000Base-SX; Prenosová rychlo ...

N170132 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

2 777 Kč  bez DPH

 

3 360 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Modul / LANCOM SFP-LX-LC1 / 1000Base-LX / 9 um Singlemode Fiber (SMF) / max. vzdálenost 10km (LS61557)

Popis výrobku LANCOM SFP-LX-LC1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC); Typ zarízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - LC jeden režim; Provedení Modul plug-in; Typ kabeláže 1000Base-LX; Prenosová rychl ...

N170133 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

1.50  RP

 

4 598 Kč  bez DPH

 

5 563 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LANCOM SFP-SX-LC10 (61485)

Popis výrobku LANCOM SFP-SX-LC10 - modul SFP+ vysílace; Typ zarízení Modul SFP+ vysílace - multirežim LC; Provedení Modul plug-in; Typ kabeláže 10GBase-SX; Prenosová rychlost dat 10 Gbps; Protokol dat ...

N170275 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

9 269 Kč  bez DPH

 

11 215 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.