+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)
Cena
Zrušit všechny filtry
Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz

Kuchyňky

V dětské kuchyňce se naplno rozvine fantazie dětí. Pro všechny malé kuchařky a kuchaře níže najdete nabídku kuchyňských setů s příslušenstvím. Ty jsou většinou z plastu, takže si děti hrají bezpečně. Uvidíte, že pořízením dětské kuchyňky připravíte pro své nejmenší mnoho hodin zábavy.

Kuchyňky

Kdy pořídit dítěti kuchyňku?

Dětský kuchyňský set je vhodný od 3 let až do věku, kdy dítě hra na vaření přestane bavit. Ideální čas na pořízení dětské kuchyňky je v okamžiku, kdy se malý kuchtík snaží pomáhat v kuchyni a chce si vyzkoušet vlastní vaření.

Čím více kuchyňka pro děti napodobuje opravdovou kuchyň, tím lépe

Děti zbožňují, když hračky vypadají jako skutečné věci. Čím více bude kuchyňka vypadat jako opravdová kuchyň, tím lépe se dítě vžije do hry. A co by v ní nemělo chybět? Rozhodně trouba na pečení, plotýnka na sporáku a dřez pro mytí použitého umělého nádobí. Aby si malá kuchařka nebo kuchař mohli udržovat ve své kuchyni pořádek, hodí se i skříňka, polička a háčky pro odkládání vybavení. 

Dětský kuchyňský set a jednotlivé příslušenství

Před pořízením kuchyňky se zaměřte na její vizuální stránku a prozkoumejte, jestli obsahuje dostatek příslušenství. Pořízením většího kuchyňského setu předejdete sourozeneckým šarvátkám o malou kuchyni. 

Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací