+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Kensington stojánek pro notebook SmartFit® Easy Riser

AB Kód: 138698
Skladem do týdne (Zobrazit dostupnost)
641 Kč
530 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců
Nejjednodušší typ stojánku pod notebook, úhlově nastavitelný od 3 do 40 stupňů. Polohovač přenosného počítače (stojan) Nastavení úhlu od 3 do 40 stupňů umožňuje počítač nastavit do výšky stolního displeje Lze jej složit, takže je snadno přenosný
Popis produktu

Stojan Easy Riser zvedá přenosný počítač, a tím podporuje lepší ventilaci a snižuje zatížení baterie a obvodů přenosného počítače. Pro zvýšení vašeho pohodlí také umožňuje nastavit monitor do větší výšky.

Jedna velikost nevyhovuje všem. Co se týká pohodlí, možnosti nastavení hrají nejdůležitější roli. Zajištění souladu s ergonomickými normami nemusí být žádný problém. Systém Kensington SmartFit™ je jednoduchý a snadno se používá – zajistit pohodlí vašim zaměstnancům můžete i bez pořizování složitých a nákladných ergonomických pracovních stanic. Roky výzkumu v americké armádě odhalily přímou souvislost mezi velikostí ruky a ostatními tělesnými mírami. Výsledkem je jednoduchý systém barevného značení, který uživatelům umožňuje zvolit vždy dokonalé nastavení v několika sekundách a soustředit se výhradně na práci. Systém SmartFit™ usnadňuje uživatelům instalaci a přizpůsobení pracoviště podle vlastních požadavků na ergonomii. Každý produkt SmartFit™ se dodává s nákresem ruky. Tento nákres vám pomůže se specifickým barevným nastavením SmartFit™, které zajistí maximální pohodlí. Malá investice do ergonomie pracoviště může přinést významné zvýšení produktivity tím, že sníží únavu, chronická poranění, absenci, a třeba i soudní výdaje.

  • Systém SmartFit® poskytuje možnost přizpůsobit si výšku monitoru ve dvou jednoduchých krocích
  • Zvyšuje cirkulaci vzduchu, a ochlazuje tak přenosný počítač
  • Náklon až 50 stupňů
  • Polstrované vložky bezpečně drží přenosný počítač na místě
Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
60112
EAN:
5028252149365
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací