+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Kärcher

Kärcher

Světová jednička v oblasti čištění

Firmu založil německý vynálezce, podnikatel a vizionář Alfred Kärcher. Od roku 1935 prodával vlastní tepelnou techniku, později přidal i topení pro letadla. Dveře do světa čistící techniky se Kärcherovi otevřeli roku 1950, kdy jako první v Evropě vyvinul vysokotlaký čistič s ohřevem.

Dnes se Kärcher zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej čisticí techniky pro soukromé i průmyslové použití. Funguje v 67 zemích světa a na trhu hraje prim. U značky naleznete absolutně vše pro čištění – čističe oken, zametací stroje, čisticí prostředky, podlahové mycí stroje, vysavače pro mokré a suché vysávání, košťata s bateriovým pohonem, parní a vysokotlaké čističe, paprsky suchého ledu, čističe součástek nebo zařízení pro mytí automobilů.

 

Firma boduje podlahovým čističem pro domácnosti Kärcherem FC 5. Ten spojuje vysávání a vytírání. Oblíbený je i vysavač na okna Kärcher WV 2 Premium. Inovativní aku zařízení vyčistí okno rychle, beze šmouh a stékající vody.


V čem spočívá úspěch značky? V kvalitě, inovacích a technologiích. Za svou existenci získala na 460 patentů. Vyvinula první přenosný vysokotlaký čistič. Zavedla princip válcových kartáčů pro podlahové mycí stroje s odsáváním. Že je Kärcher špičkou, dokazuje i to, že zajišťoval uklízecí prace na stavbách jako Space Needle v Seattlu, Memnonovy kolosy v Luxoru, Brandenburská brána v Berlíně. Slovo kärcher zdomácnělo v němčině i francouzštině jako synonymum pro čištění.

Těžký výběr? Hodně produktů?

Zaškrtněte ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3 ... 10
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací