+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Kamery - VUZE

Zachycují pohyblivý obraz a synchronní zvuk. Většina digitálních kamer má dnes dokonale ostrý a detailní obraz. Je to díky technologiím jako HD, Full HD nebo 4K kvalita.
V nabídce naleznete kamery pro zachycení neopakovatelných okamžiků, speciální outdoorové kamery pro milovníky adrenalinu, bezpečnostní či špionážní kamery, kamery do automobilu, termokamery.

 

Kamery - VUZE

Outdoorové kamery, jinak také akční nebo sportovní kamery

Surfování na Kanárech, expedice v Nepálu, paragliding v Beskydech. S outdoor kamerou pořídíte videa z potápění i oblíbeného adrenalinového sportu. Jsou jako dělané pro akční zážitky. Mají širší úhel záběru a větší odolnost než klasické kamery. Pády, extrémní počasí, vlhkost... Tyto kamery jsou většinou odolné proti nárazům i prachu. Odolnost vůči vodě zpravidla stačí pro šnorchlování nebo pro vodáky. Pro přístrojové potápění se na kameru nasazuje vodotěsné pouzdro, které chrání i před tlakem.

V této kategorii patří k nejoblíbenějším výrobkům Easypix GoXtreme Vision 4K ULTRA HD.

Skryté kamery

V naší nabídce máme kamery pro bezpečnostní použití, které pořizují záznamy v průmyslových i rodinných objektech. Nebo také skryté kamery fungující jako fotopasti.

Termokamery

Propojují funkce kamery a měřícího přístroje. Umožňují pořizovat infračervené snímky sledovaného objektu. Termokamera funguje na principu bezdotykového měření teploty.

Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací