+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Jabra Evolve 40, duo

AB Kód: 564822
Skladem do 3 dnů (Zobrazit dostupnost)
2 171 Kč
1 794 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců
Přehled ZŮSTAŇTE SOUSTŘEDĚNI Jabra EVOLVE 40 UC Stereo je profesionální náhlavní souprava, určená ke zlepšení soustředění a hovorů. Prvotřídní technologie potlačení šumu přináší klid pro práci v hlučném prostředí otevřených kanceláří,…
Popis produktu
Přehled

ZŮSTAŇTE SOUSTŘEDĚNI

Jabra EVOLVE 40 UC Stereo je profesionální náhlavní souprava, určená ke zlepšení soustředění a hovorů. Prvotřídní technologie potlačení šumu přináší klid pro práci v hlučném prostředí otevřených kanceláří, účinně vytváří koncentrační zóny kolem vás, takže můžete zůstat soustředění na svou práci. Reproduktory jsou vyrobeny stylově pro maximální pohodlí díky koženkovým náušníkům a jsou speciálně navrženy pro snížení šumu kanceláře. Koncentrační zóna je doplněna o indikátor činnosti (tzv. busylight), který kolegům signalizuje dostupnost uživatele.

ZŮSTAŇTE FLEXIBILNÍ

O umístění pracoviště byste měli rozhodovat vy, nikoliv úkol samotný Model Jabra EVOLVE 40 se dodává s 3,5mm konektorem jack integrovaným do řídící jednotky, což umožňuje snadné připojení kabelové náhlavní soupravy k PC, chytrému telefonu nebo tabletu. Řídící jednotka podporuje pohodlný a snadný přístup k nejčastěji používaným funkcím, například k ovládání hlasitosti. Kromě toho můžete přijímat a ukončovat volání přímo na řídící jednotce, čímž se zvyšuje vaše celková flexibilita, takže se můžete lépe soustředit na obsah konverzace. Výklopné raménko mikrofonu lze bez problémů sklopit do spony přes hlavu, pokud právě netelefonujete nebo jste-li na cestách – takže svou kancelářskou náhlavní soupravu můžete snadno přeměnit na osobní.

OPTIMALIZOVÁNO PRO MICROSOFT LYNC

Model Jabra EVOLVE 40 UC Stereo je optimalizován pro sjednocenou komunikaci a umožňuje funkčnost okamžitě po připojení (Plug & Play). Náhlavní souprava funguje dokonale se všemi předními systémy sjednocené komunikace (UC), takže se můžete soustředit na konverzaci.

Specifikace

Konektivita · Konektivita:

  • Toto zařízení je připojené přes USB
  • 3.5 mm Jack

Reproduktory · Frekvenční charakteristika: Wideband|Hifi Frekvenční charakteristika popisuje rozsah možných frekvencí reproduktoru (v hertzích) · Digitální zpracování signálu: Ano

  • DSP (Digital Signal Processing) je technologie, která digitálně optimalizuje váš hlas i hudbu a potlačuje ozvěnu

Mikrofon · Typ mikrofonu: Potlačení hluku

  • Vylepšuje čistotu hovorů eliminací hluku z kanceláře.

· Citlivost mikrofonu: Standard (E-STD)

  • Mikrofon se standardní (STD) citlivostí – tato citlivost je srovnatelná s běžným telefonním přijímačem; tyto mikrofony se používají ve většině telefonních zařízení.

· Funkce ztlumení: Ano

  • Ztlumení vám dává možnost ztlumit/zrušit ztlumení mikrofonu přímo na zařízení

Design · Způsob nošení: Spona přes hlavu

  • Spona přes hlavu je plně nastavitelná, je určena k nošení na temeni hlavy

· Typ náušníku: Koženkové L

  • Velké (L) koženkové náušníky

Certifikace a normy · Certifikace:

  • Certifikováno společností Cisco
  • Certifikováno společností Avaya
Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
6399-829-209
EAN:
5706991017021
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací