+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)
Cena
Značka:
Zrušit všechny filtry
Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz

Interaktivní hračky

Učení hrou. Komenský by měl určitě radost z propracovaných interaktivních hraček, které dětem přináší zábavu i poznání najednou. Elektronické hračky pro děti mohou mít mnoho podob a s těmi opravdu povedenými si rádi pohrají i dospělí. Podívejte se na nabídku didaktických hraček a vyberte pro své dítě novou smysluplnou zábavu.

Interaktivní hračky

Interaktivní hračky jsou přípravou na používání moderních technologií

Robotické hračky blikají, svítí, hýbou se. Jejich ovládání vyžaduje určitou zručnost. Děti se díky nim učí pracovat s moderními technologiemi. Zároveň se mohou stát jejich kamarádem.

Jak vybrat interaktivní hračku podle věku dítěte

Pro malé děti jsou dobrou volbou plyšové interaktivní hračky, které mluví, zpívají a jsou příjemné na dotek. Malé předškoláky a školáky zaujmou programovatelné hračky, elektronické stavebnice nebo roboti. S dětským mikroskopem si zahrají na malé vědce a budou objevovat okolní svět jiným pohledem. Větší děti a určitě i rodiče si zamilují drony a jiné létající robotické hračky.

U složitějších hraček dětem nejdříve ukažte princip hry

Aby dítě hra bavila, mělo by vědět, jak na to. Platí to hlavně v případě, kdy se rozhodnete rozvíjet jeho schopnosti s pomocí složitější hračky. Nejprve dítěti ukažte, jak hračka funguje. Dítě tak nebude smutné z toho, že neví, jak si hrát. Po základní ukázce většinou prcek upřednostní samostatnou hru.

Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz