INTELLIGENT 100/1000MBASE-T TO (TFC-1000MGA)


kód produktu: Z010379
 
 
 
 
 
 
 
INTELLIGENT 100/1000MBASE-T TO (TFC-1000MGA)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena bez DPH 1 205   
DPH 21%
Cena s DPH 1 457   
Dostupnost

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 
 
Expedujeme

do 24 hodin

 
Objednat
Výrobce

TRENDNET 

KódZ010379
Part No.TFC-1000MGA
Záruka24 měsíců (IČO 12)
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Networking
Data transfer rate (max):
1000 Mbit/s
Converter input interface:
1000Base-LX
Fiber optic connector:
SFP
Networking standards:
IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
Duplex system:
Full
.
Ports & interfaces
Connectivity technology:
Wired
Ethernet LAN (RJ-45) ports:
1
Fiber ports quantity:
1
DC-in jack:
Yes
.
Performance
Maximum transfer distance:
220 m
Fiber mode structure:
Multi-mode
Fiber cable diameters supported:
9/125 µm
.
Design
Internal:
Yes
LED indicators:
Yes
Colour of product:
Black, Silver
Power
Input voltage:
5 V
Input current:
1 A
Power consumption (typical):
3 W
External power adapter:
Yes
.
Operational conditions
Operating temperature (T-T):
0 - 40 °C
Storage temperature (T-T):
-25 - 70 °C
.
Certificates
Certification:
CE, FCC
.
Weight & dimensions
Weight:
285 g
.
Other features
Dimensions (WxDxH):
120 x 88 x 25 mm


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Martin Růžička, 499 599 802, martin.ruzicka@ab-com.cz



 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Váš e-mail
Popis závady
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2016 CyberSoft s.r.o.