+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Intel Dual port 2x LC (Fiber) MMF I350F2BLK, PCIe4x

AB Kód: 420598
Skladem do 3 dnů (Zobrazit dostupnost)
Doprava zdarma
10 632 Kč
8 786,28 Kč bez DPH
Záruka: doživotní
Popis výrobku Intel Ethernet Server Adapter I350-F2 - sítový adaptér; Typ zarízení Sítový adaptér; Provedení Zásuvná karta - nízký profil; Typ rozhraní (sbernice) PCI Express 2.1 x4; Revize specifikace PCI PCIe 2.1; Porty 1000Base-SX x 2; Rozmery (ŠxHxV
Popis produktu
Popis výrobku Intel Ethernet Server Adapter I350-F2 - sítový adaptér Typ zarízení Sítový adaptér Provedení Zásuvná karta - nízký profil Typ rozhraní (sbernice) PCI Express 2.1 x4 Revize specifikace PCI PCIe 2.1 Porty 1000Base-SX x 2 Rozmery (ŠxHxV) 13.54 cm x 6.89 cm Typ kabeláže Ethernet 1000Base-SX Protokol datového spojení GigE Prenosová rychlost dat 1 Gbps Sítový / prenosový protokol TCP/IP, UDP/IP Procesor I350 - Intel Vyhovující standardum IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x, IEEE 802.1as, IEEE 802.3az Pripravenost Kompatibilní s Windows 7 Záruka výrobce Omezená záruka po dobu životnosti
Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
I350F2BLK
EAN:
0735858224543
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací