Adaptéry, console a ostatní

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
7118117
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

9

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Intel Dual port 2x LC (Fiber) MMF I350F2BLK, PCIe4x

Popis výrobku Intel Ethernet Server Adapter I350-F2 - sítový adaptér Typ zarízení Sítový adaptér Provedení Zásuvná karta - nízký profil Typ rozhraní (sbernice) PCI Express 2.1 x4 Revize specifikace P ...

1356201 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

8 977 Kč  bez DPH

 

10 862 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
10/ 100/ 1000Mbps PCI-Express PT Quad Port Low Profil Server adaptér 4 x RJ45 (EXPI9404PTL)

Popis výrobku Intel PRO/1000 PT Quad Port Server Adapter - sítový adaptér Typ zarízení Sítový adaptér Provedení Zásuvná karta - nízký profil Typ rozhraní (sbernice) PCI Express x4 Revize specifikace ...

1354886 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

9 626 Kč  bez DPH

 

11 647 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
ETHERNET SFP OPTICS LR (E10GSFPLR)

Hot-pluggable SFP+ footprint • Supports rate selectable 1.25 Gb/s or 9.95 to 10.3 Gb/s bit rates • Power dissipation < 1 W • RoHS-6 compliant (lead-free) • Commercial temperature range 0 °C to 70 °C • ...

1355573 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

9 817 Kč  bez DPH

 

11 878 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
10Gbps Dual Rate 10GBASE-SR SFP+ modul (E10GSFPSR)

Popis výrobku Intel Ethernet SFP+ SR Optics - modul SFP+ vysílace Typ zarízení Modul SFP+ vysílace Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-SX, 10GBase-SR Optická vlnová délka 850 nm Protokol dat ...

1355572 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

2 554 Kč  bez DPH

 

3 090 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Intel Ethernet Server adaptér I210-T1, retail unit (I210T1)

Systém Typ rozhraní RJ45 měď Speed ??& Šířka drážky 2,5 GT / s, x1 pruhu Řadič Intel I210 Popis výrobku Intel Ethernet Server Adapter I210-T1 - sítový adaptér Typ zarízení Sítový adaptér Provedení Z ...

1356844 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

1 799 Kč  bez DPH

 

2 176 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
10/ 100/ 1000Mbps PCI-Express 2.0 Server adaptér I340-T4 (Bulk Pack) 4 x RJ45 (E1G44HT)

Popis výrobku Intel Ethernet Server Adapter I340-T4 - sítový adaptér Typ zarízení Sítový adaptér Provedení Zásuvná karta - nízký profil Typ rozhraní (sbernice) PCI Express 2.0 x4 Revize specifikace P ...

1355774 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

6 173 Kč  bez DPH

 

7 469 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Intel Ethernet Converged Network adaptér X540-T1, retail unit (X540T1)

Popis výrobku Intel Ethernet Converged Network Adapter X540-T1 - sítový adaptér Typ zarízení Sítový adaptér Provedení Zásuvná karta - nízký profil Typ rozhraní (sbernice) PCI Express 2.1 x8 Revize spe ...

1356601 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

8 188 Kč  bez DPH

 

9 907 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Intel Eth. Server Adapter I350-F4, retail bulk (I350F4BLK)

Intel® Ethernet Server Adapter I350-F4, retail bulk SPECIFICATIONS ESSENTIALS Status • Launched Launch Date • Q4'11 Vertical Segment • Server Cable Medium ...

ATC502120058185 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

27 914 Kč  bez DPH

 

33 775 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Ethernet SRV adaptér X520-SR2 (E10G42BFSR)

Popis výrobku Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-SR2 - sítový adaptér Typ zarízení Sítový adaptér Provedení Zásuvná karta - nízký profil Typ rozhraní (sbernice) PCI Express 2.0 x8 Porty 10G ...

1355569 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

1.50  RP

 

13 047 Kč  bez DPH

 

15 786 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.