PC doplňky

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie PC doplňky:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
6910406
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

11

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Lenovo 8G FIBRE CHANNEL SFP modul (00WC088)

Lenovo 8G fibre channel modul Rozhraní: SFP+ Přenosová rychlost dat (max): 8000 Mbit/s Podpora Hot-Plug: ano Auto MDI/MDI-X: ano Kompatibilní produkty: Lenovo Storage S2200/S3200 Šířka: 13,4 mm Hloub ...

VS6067G1 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

1 579 Kč  bez DPH

 

1 910 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
IBM 10m OM3 Fiber Cable LC -- ACSS

IBM 10m OM3 Fiber Cable LC ACSS

CWACSS 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

238 Kč  bez DPH

 

288 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
IBM USB Conversion Option based on ACT Switch (39M2899)

IBM KVM Conversion cable 39M2899

CW39M2899 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

2 588 Kč  bez DPH

 

3 131 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
IBM 10m OM3 Fiber Cable LC (00AR092)

Popis výrobku IBM sítový kabel - 10 m Typ Sítový kabel - OM3 Technologie Optické vlákno Délka 10 m Konektor(y) 1 x LC - s piny (male) Konektor(u) (na druhé strane) 1 x LC - s piny (male)

CW00AR092 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

209 Kč  bez DPH

 

253 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
IBM 3m SAS kabel mSAS HD to mSAS (00Y2463)

Název výrobku 3M SAS Cable MSA pevný disk pro MSAS Typ produktu Datový kabel Konektor 1 mini-SAS Konektor 2 mini-SAS Typ kabelu SAS Délka kabelu 3m Kompatibilita IBM Storwize V3700 Storage System ...

CW00Y2463 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

1 635 Kč  bez DPH

 

1 978 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
IBM DS4700/EXP810 DC Power Cord (42D3329)
Popis produktu připravujeme
CW42D3329 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

0.00  RP

 

206 Kč  bez DPH

 

249 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Ultrium cleaning cartridge L1 UCC (TS3100, TS3200) (00NA017)
Popis produktu připravujeme
SW898499 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

2 200 Kč  bez DPH

 

2 662 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
2 M MINI-SAS/MINI-SAS 1XCABLE (00NA009)

Popis výrobku: IBM externí kabel SAS - 2 m Typ: Externí kabel SAS Délka: 2 m Konektor(y): 1 x 4x Shielded Mini MultiLane SAS (SFF-8088) 26 pinu Konektor(u) (na druhé strane): 1 x 4x Shielded Mini Mult ...

S605HW6 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

0.00  RP

 

973 Kč  bez DPH

 

1 177 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
IBM 10m OM3 Fiber kabel LC (00MJ174)

Typ sítového kabelu Optický kabel - OM3 Technologie Optické vlákno Délka 10 m Konektor(y) 1 x multirežim LC Konektor(u) (na druhé strane) 1 x multirežim LC Navrženo pro IBM Storwize V3700, V3700 LFF D ...

99009180 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

209 Kč  bez DPH

 

253 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
IBM UK 10A Line C13 2.8M Power Cord (39Y7923)

Popis výrobku IBM napájecí kabel (250 VAC) - 2.8 m Typ Napájecí kabel (250 VAC) Délka 2.8 m Lokalizace Bahrajn, Jordánsko, Kuvajt, Omán, Katar, Jemen, Spojené Arabské Emiráty, Hongkong, Myanmar, Malaj ...

CW39Y7923 
Na objednávku

 

0.00  RP

 

656 Kč  bez DPH

 

794 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
NetBAY 1.5m USB Conversion Option pack - USB (39M2895)

31R3132 to be replaced by 39M2895 This option allows xSeries servers with USB-based KVM ports to be attached to one of the Advanced Connectivity Technology (ACT) switches for common management with ...

1166209 
Na objednávku

 

0.00  RP

 

10 988 Kč  bez DPH

 

13 295 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.