HP X121 1G SFP LC SX Transceiver (J4858C)


kód produktu: ATCJ4858C
 
 
 
 
 
 
 
HP X121 1G SFP LC SX Transceiver (J4858C)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena bez DPH 1 527   
DPH 21%
Cena s DPH 1 848   
Dostupnost

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 
 
Expedujeme

do 3-6 dnů

 
Objednat
Výrobce

HEWLETT PACKARD 

KódATCJ4858C
Part No.J4858C
Záruka480 měsíců
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC)
Provedení Modul plug-in
Sítě
Technologie konektivity Kabelové
Typ kabeláže 1000Base-SX
Protokol datového spojení Gigabit Ethernet
Přenosová rychlost dat 1 Gbps
Max. přenosová vzdálenost 550 m
Charakteristiky Plně duplexní schopnost
Vyhovující standardům IEEE 802.3z
Rozšíření / Konektivita
Rozhraní 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Kompatibilní sloty 1 x SFP (mini-GBIC)
Rozměry a hmotnost
Šířka 1.37 cm
Hloubka 5.69 cm
Výška 1.22 cm
Váha 20 g
Informace o kompatibilitě
Navrženo pro
HP 9400sl 40-Port Mini-GBIC Module, EP Redundant Management Module, Switch
2510-24, Switch 2510-48, Switch 2510G-24, Switch 2510G-48, Switch
2610-24, Switch 2610-24/ 12-PWR, Switch 2610-24-PWR, Switch 2610-48,
Switch 2610-48-PWR, Switch 2910al-24G-PWR, Switch 2910al-48G-PWR
HPE 1700-24 Switch, 1810-24 v2, 1810-24G Switch, 1810-8 v2, 1910-8G
Switch, 1910-8G-PoE+ (180W) Switch, 1910-8G-PoE+ (65W) Switch, 20p 10/
100/ 1000 + 4p Mini-GBIC Module, 2530-24G Switch, 2530-24G-PoE+ Switch,
2530-48G Switch, 2530-48G-PoE+ Switch, 2530-48-PoE+ Switch, 2610-24
Switch, 2610-24-PoE Switch, 2610-24-PPoE Switch, 2610-48 Switch,
2610-48-PoE Switch, 2810-24G Switch, 2810-48G Switch, 2910-24G al Switch,
2910-24G-PoE+ al Switch, 2910-48G al Switch, 2910-48G-PoE+ al Switch,
3500-24G-PoE yl Switch, 3500-48G-PoE yl Switch, 5406 zl Switch, 6120XG
Blade Switch, 6200-24G-mGBIC yl Switch, 6600-24G, 6600-24G-4XG Switch,
6600-48G, 6600-48G-4XG Switch, Switch 1800-24G, Switch 2600-8-PWR,
Switch 2626, Switch 2626-PWR, Switch 2650, Switch 2650-PWR, Switch 2824,
Switch 2848, Switch 2900-24G, Switch 2900-48G, Switch 3400cl-24G, Switch
3400cl-48G, Switch 5400zl 24p Mini-GBIC Module, Switch 6108, Switch 8212zl,
Switch fl 10-Port Mini-GBIC Interface Module, Switch gl 10/ 100/ 1000 Module,
Switch gl Mini-GBIC Module, Switch vl 4-port Mini-GBIC Module, Switch XL 10/
100/ 1000 Module, Switch xl Mini-GBIC Module, V1400-24G Switch, vl 20p
Gig-T+ 4P SFP module switch


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Bohuslav Ambrož, +420 499 599 808, bohuslav.ambroz@ab-com.cz



 
 
 
 
 

Stránky výrobce:

www.hp.cz



 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Váš e-mail
Popis závady
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2016 CyberSoft s.r.o.