+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/LC Duplex 50/125µm OM3 aqua 0,5m

AB Kód: 1511473
Helos LWL Patchkabel E2000® (LSH)/LC Duplex 50/125µm OM3 aqua 0,5m
Novinka

Vyobrazení produktu je pouze informativní a není závazné.

Skladem 3 ks
čtvrtek 15. 4. na prodejně
pátek 16. 4. u vás
(Detaily o dostupnosti)
841 Kč
695 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČO: 12 měsíců)
Popis produktu
Popis připravujeme.
Potřebujete poradit s tímto produktem?
Valerie Lonerová vám ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz
Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
51577.0
EAN:
4005938546893
AB kód:
1511473
Základní vlastnosti
Distribuce
EU
Potřebujete poradit s tímto produktem?
Valerie Lonerová vám ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz
Produkt se nachází v kategoriích
Alternativní produkty 5
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací