+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

HDD 4TB WD4001FFSX Red Pro 128MB SATAIII NAS 5RZ

AB Kód: 1318672
Skladem do 2 dnů (Zobrazit dostupnost)
Doprava zdarma
5 054 Kč
4 176,63 Kč bez DPH
Záruka: 60 měsíců
Řada WD Red Pro je navržená pro malé a středně velké firmy a je k dispozici pro středně velká až velká prostředí NAS s až 16 pozicemi. Disky WD Red Pro jsou navržené tak, aby dokázaly ve vaší firmě zvládat zvýšené zatížení, byly podrobeny…
Popis produktu
Řada WD Red Pro je navržená pro malé a středně velké firmy a je k dispozici pro středně velká až velká prostředí NAS s až 16 pozicemi. Disky WD Red Pro jsou navržené tak, aby dokázaly ve vaší firmě zvládat zvýšené zatížení, byly podrobeny rozsáhlému testování a poskytuje se na ně prodloužená pětiletá omezená záruka.

Úložiště NAS pro velké firmy. Zajistěte pro svoji firmu větší efektivitu a produktivitu s pevnými disky WD Red Pro pro systém NAS vybavený až 16 pozicemi. Disky WD Red Pro se dodávají se softwarem NASware 3.0, který zvyšuje kompatibilitu systému, a tím umožňuje bezproblémovou integraci se stávající infrastrukturou sítě. Navyšte hodnotu své firmy. Umožněte zaměstnancům rychle a spolehlivě sdílet soubory a zálohovat složky pomocí pevných NAS disků WD Red Pro ve vašem řešení NAS.

Exkluzivní technologie NASware 3.0. Naše exkluzivní pokročilá technologie firmwaru NASware 3.0 nabízí bezproblémovou integraci, robustní ochranu dat a optimální výkon v systémech pracujících v náročném prostředí úložiště NAS.

Zajišťuje optimální kompatibilitu NAS. Disky pro stolní počítače nejsou konstruovány pro systém NAS. Disky WD Red Pro s technologií NASware tento předpoklad splňují. Naše exkluzivní technologie vás zbaví dohadů ohledně výběru jednotky a vyrovnává výkon a spolehlivost v prostředích NAS a RAID. Jednoduše řečeno, WD Red Pro je nejvíce kompatibilní jednotka dostupná pro střední až velké úložiště NAS. Ale nemusíte dát jenom na naše slova. Řada WD Red Pro byla podrobena nejrozsáhlejšímu testování kompatibility s partnerskými systémy NAS na trhu.*

Vyšší ochrana NAS proti otřesům. Disky WD Red Pro jsou vybaveny senzorem otřesů s více osami, který automaticky rozpozná jemné otřesy, a dynamickou technologií Fly Height, která úpravou funkcí čtení a zápisu ochrání vaše data. Tato kombinace technologií dále chrání disky ve velkých prostředích úložiště NAS s 1 až 16 pozicemi a pomáhá zvyšovat jejich spolehlivost.

Technické parametry

  • Provedení disku: Interní
  • Rozměr disku 3.5"
  • Kapacita: 4 TB
  • Modelová řada: WD Red Pro
  • Rychlost SATA: SATA III/600
  • Otáčky: 7 200 rpm
  • Buffer u HDD: 128 MB
  • Záruka: 5 let
Více na webu výrobce: http://www.wdc.com/…roducts.aspx?…
Základní parametry
Kód výrobce:
WD4002FFWX
EAN:
0718037845630
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací