+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Grily

Pokud si na zahradě či balkoně chcete připravovat oblíbené pokrmy, je pro vás gril ideální volba. Před koupí zohledněte zejména prostor, který pro něj můžete vyhradit. Zvažte, co a v jakém množství budete grilovat. Každý gril také vyžaduje jinou míru obsluhy a rozdílná je i náročnost na údržbu.

Těžký výběr? Hodně produktů?

Zaškrtněte ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3 ... 8

Grily

Plynové grily

Milujete barbecue? Pak je gril naprostou nezbytností. Jak vybrat? Univerzální použití slibuje plynový gril. Neprodukuje žádný odpad, má vysoký výkon, který si můžete regulovat. Postavíte jej na zahradu i na terasu.

Elektrické grily

Elektrický gril zapojíte i v kuchyni nebo na balkoně. Je snadný na obsluhu.

Stojací a kontaktní grily

Vybírat můžete i podle velikosti. V nabídce najdete velké stojací grily, které budou dominovat každé zahradě, ale i malé kontaktní grily, vhodné pro použití prakticky kdekoliv. Kupte si třeba Tefal GC7128 Optigrill+ a splňte si svůj sen o grilování, i když nemáte zahradu.

Většina lidí si pod pojmem gril představí klasický gril na uhlí. Právě z něj pochází jídlo typické chuti a vůně. Pokud se ale rozhodnete pro něj, počítejte s tím, že jej užijete pouze na zahradu. Jeho obsluha vyžaduje zručnost, čištění je náročnější.

Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz