+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Garmin Oregon 700 - bez TOPO map (010-01672-01)

AB Kód: 1353314
-11 %
Akce

Vyobrazení produktu je pouze informativní a není závazné.

Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde.
Záruka: 24 měsíců
Rozměry: 6,1 x 11,4 x 3,3 cm, Úhlopříčka 7,6 cm (3 palce), Rozlišení obrazovky: 240 x 400 pixelů, Typ displeje: Transflektivní barevný TFT dotykový displej, Hmotnost: 209,8 g (včetně baterií), ...
Popis produktu

Popis GPS navigačního počítače Garmin Oregon 700 – 010–01672–01 – černý Díky vylepšené přepracované anténě pro lepší příjem satelitu udělá kapesní počítač Oregon 700 GPS a GLONASS ještě více skvělého venku na dosah ruky. Ať už jste turista, cyklistika, geocaching, horolezectví, jízda na kajaku, jízda na koni nebo cokoli, tento robustní navigátor je připraven na cokoli. Je vybaven bezdrátovým připojením s více liniemi (Wi-Fi, Bluetooth a ANT +), podporou aktivního počasí s animovanými kryty radarů, jednoletým předplatným BirdsEye Satellite Imagery a vestavěným 3-osým kompasem s barometrickým výškoměrem.

Více připojení, méně složité inteligentní oznámení prostřednictvím připojení Bluetooth s kompatibilním smartphonem vám umožní přijímat e-maily, texty a upozornění přímo na zařízení. Takže vidíte, co se děje, když se ze všeho vzdalujete. Rozšířené bezdrátové funkce Oregon 700 usnadňují aktualizaci softwaru, kontrolují meteorologický radar a odesílají dobrodružství do naší online komunity Garmin Connect. Prostřednictvím Wi-Fi nebo smartphonu můžete dokonce sdílet údaje o poloze LiveTrack nebo objevy geocache.

Spolehlivá navigace Kapesní počítač Oregon 700 poskytuje komplexní navigaci a sledování, které vás dovedou na a mimo porazenou cestu pomocí senzorů GPS a GLONASS plus ABC (výškoměr, barometr a kompas). Vestavěný výškoměr poskytuje údaje o výšce pro přesné sledování výstupu a sestupu, zatímco barometr lze použít k předpovídání změn počasí zobrazením krátkodobých trendů v tlaku vzduchu. Tříosý elektronický kompas udržuje váš směr, ať už se pohybujete nebo ne. Na Oregon 700 je také funkce TracBack ®, která vám pomůže navigovat zpět do výchozího bodu stejným způsobem, jakým jste přišli. Můžete také označit místa, jako je váš kemp, vozidlo nebo jiná zajímavá místa, do kterých chcete vrátit navigaci.

Vychutnejte si pohled na živém displeji Kapesní počítač Oregon 700 je vybaven jasným, 3palcovým barevným dotykovým displejem čitelným na slunci s dvojím zaměřením pro zobrazení na šířku nebo na výšku. Snadno podporuje několik možností mapování, jako je BlueChart ® g2 HD pro vodní navigaci, nebo City Navigator® pro podrobný směr jízdy. Odolný a vodě odolný IPX7, řada Oregon je zkonstruována tak, aby vám dodávala životně důležitá data mapování a sledování, bez ohledu na to, co na vás prvky hodí. Navíc si můžete dokonce přizpůsobit displej svého Oregonu zdarma ke stažení z online obchodu Garmin Connect IQ ™.

Zábava s Geocachingem Bezdrátové připojení ke službě Geocaching.com na zařízení Oregon 700 usnadňuje lepší zážitek z geocachingu než kdykoli předtím. Zařízení můžete nastavit tak, aby automaticky udržovalo přehled o všech nejnovějších mezipaměti. Žádné další ruční zadávání souřadnic nebo tisk z mezipaměti na papír.

Plánování výletů a dobrodružství Postarejte se o své další dobrodružství pomocí softwaru BaseCamp ™, který umožňuje prohlížet a organizovat mapy, trasové body, trasy a trasy. Tento bezplatný software pro plánování výletů vám dokonce umožňuje vytvářet dobrodružství Garmin, které můžete sdílet s přáteli, rodinou nebo jinými průzkumníky online. BaseCamp zobrazuje na obrazovce počítače veškerá topografická mapová data uložená v zařízení, včetně vrstevnic a výškových profilů. Může také přenést téměř neomezené množství satelitních snímků do vašeho zařízení pomocí přiloženého předplatného BirdsEye Satellite Imagery.

Technické specifikace Garmin Oregon 700

Fyzický a výkon: Rozměry, Š x V x H: 6,1 × 11,4 × 3,3 cm Velikost displeje, Š x V: 3,8 × 6,3 cm; Úhlopříčka 7,6 cm (3 palce) Rozlišení obrazovky, Š x V: 240 × 400 pixelů Typ displeje: Transflektivní barevný TFT dotykový displej Hmotnost: 209,8 g (včetně baterií) Baterie: 2 AA baterie (nejsou součástí); Doporučené dobíjecí NiMH balení NiMH nebo Lithium (volitelné) Životnost baterie: Až 16 hodin Hodnocení vody: IPX7 Přijímač s vysokou citlivostí: Ano Rozhraní: vysokorychlostní USB a NMEA 0183 kompatibilní Barometrický výškoměr: Ano Přenos z jednotky na jednotku (bezdrátově sdílí data s podobnými jednotkami): Ano (plus obrázky a vlastní mapy) Elektronický kompas: Ano (3-osová kompenzace naklonění)

Mapy a paměť: Základní mapa: Ano Předinstalované mapy: Ne Schopnost přidávat mapy: Ano Přijímá paměťové karty: karta microSD ™ do 32 GB (není součástí balení) Vlastní POI (možnost přidat další zajímavá místa): Ano Body na trase / oblíbené / místa: 10 000 Trasy: 250 Sledování protokolu: 20 000 bodů, 250 uložených skladeb

Venkovní prvky: Automatické směrování (směrování po silnici po silnici): Ano (s volitelným mapováním podrobných silnic) Přátelské pro Geocaching: Ano (bez papíru) Kompatibilní vlastní mapy: Ano Lovecký / rybářský kalendář: Ano Informace o slunci a měsíci: Ano Přílivové stoly: Ano Výpočet plochy: Ano Prohlížeč obrázků: Ano

Garmin Connect ™: Kompatibilní s Garmin Connect ™ (online komunita, kde analyzujete, kategorizujete a sdílíte data): Ano

Další funkce a funkce: Bezdrátová kompatibilita: Wi-Fi, Bluetooth a ANT + Segmenty mapy: 15 000 Aktivní počasí Připojit kompatibilní IQ (widgety, aplikace a datová pole)

Potřebujete poradit s tímto produktem?
Valerie Lonerová vám ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz
Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
010-01672-01
EAN:
0753759163402
AB kód:
1353314
Základní vlastnosti
Distribuce
EU
Potřebujete poradit s tímto produktem?
Valerie Lonerová vám ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz
Produkt se nachází v kategoriích
Alternativní produkty 5
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací