+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Objevte ty nejlepší Foto mobily

Baví vás focení, ale nechce se vám pořád při sobě nosit foťák? Pořiďte si mobilní telefon s kvalitním fotoaparátem o vysokém rozlišení. Ideální foto mobil má velký displej, dobrý výkon a dostatek úložné paměti pro všechny vaše snímky.

Tato kategorie neobsahuje žádné produkty

Objevte ty nejlepší Foto mobily

Jak co nejlépe vybrat foto mobil?

Při výběru mobilního telefonu s cílem pořizování krásných a kvalitních fotografií bývá klíčovým parametrem rozlišení fotoaparátu. To se udává v megapixelech (Mpx). Důležitá je také optika. Například výrobce foto smartphonů Huawei se snaží vylepšit kvalitu pořizovaných fotografií použitím více zadních fotoaparátů, které vzájemně spolupracují.

Výhodou je i displej s vysokým rozlišením a perfektní barevností, kde pořízené snímky pěkně vyniknou. Kvalitní procesor a velká operační paměť pomohou bezproblémovému upravování fotek a videí v různých aplikacích. Pořádný foto mobil má mít velkou vnitřní paměť nebo slot pro paměťovou kartu, abyste si mohli uchovat všechny snímky při sobě. S baterií o velké kapacitě si užijete focení po dlouhou dobu bez častého nabíjení.

Přední a zadní fotoaparát

Při výběru mobilního telefonu bývá důležitým parametrem hlavně rozlišení zadního fotoaparátu. Důraz na kvalitní přední fotoaparát najdeme hlavně u mobilů určených pro pořizování oblíbených selfie. Vhodnou volbou jsou zařízení s vyváženou kvalitou u obou variant foťáků. Pro výbornou ostrost a rozlišení srovnatelné s dobrými samostatnými fotoaparáty jsou známé mobilní telefony Apple.

Při výběru dotykového mobilního telefonu s kvalitním fotoaparátem si nezapomeňte projít i další parametry, jako jsou přítomnost druhého slotu pro SIM kartu, operační systém, úhlopříčka displeje a podpora datových služeb.

Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací