Produkt byl vyřazen z katalogu. Vybete si prosím jiné zboží z naší nabídky.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

ETHERNET SFP OPTICS LR (E10GSFPLR)


kód produktu: 1355573
 
 
 
 
 
 
 
ETHERNET SFP OPTICS LR (E10GSFPLR)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

INTEL 

Kód1355573
Part No.E10GSFPLR
Záruka24 měsíců (IČO 12)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Hot-pluggable SFP+ footprint
• Supports rate selectable 1.25 Gb/s or 9.95 to 10.3 Gb/s bit rates
• Power dissipation < 1 W
• RoHS-6 compliant (lead-free)
• Commercial temperature range 0 °C to 70 °C
• Single 3.3 Vdc power supply
• Max. link length 300 m on 2000 MHZ-km MMF (SR), 10 km (LR)
• Uncooled 850 nm VCSEL laser (SR)
• Uncooled 1310 nm DFB laser (LR)
• Receiver limiting electrical interface
• Duplex LC connector
• Built-in digital diagnostic functions


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Martin Růžička, 499 599 802, martin.ruzicka@ab-com.cz



 
 
 
 
 

Stránky výrobce:

http://www.intel.com/products/



 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.