+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Epson TM-T70II, USB, Ethernet, tmavě šedá (+ napájecí zdroj, napájecí kabel (EU))

AB Kód: 493212
Skladem do 3 dnů (Zobrazit dostupnost)
Doprava zdarma
5 572 Kč
4 604,7 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČO: 12 měsíců)
Epson TM-T70II Series Snadná obsluha Tato POS tiskárna představuje ideální řešení pro restaurace, maloobchodníky nebo pohostinství. Vejde se pohodlně pod přepážku (má totiž stejnou výšku jako většina pokladních zásuvek na hotovost), takže…
Popis produktu
Epson TM-T70II Series Snadná obsluha Tato POS tiskárna představuje ideální řešení pro restaurace, maloobchodníky nebo pohostinství. Vejde se pohodlně pod přepážku (má totiž stejnou výšku jako většina pokladních zásuvek na hotovost), takže vám na stole ušetří cenné místo. Zásluhou široké škály možností připojení (USB, Ethernet a Wi-Fi) je tato tiskárna účtenek natolik flexibilní, že ji můžete nainstalovat a provozovat přesně dle svých potřeb. Volitelný ochranný kryt ochrání dráty a kabely před náhodným politím.

Dlouhá životnost Tato tiskárna účtenek se ideálně hodí do rušných provozů s požadavky na stálý tisk velkých objemů. Vyznačuje se delší životností tiskového mechanismu (až 17 milionů řádků), cyklem životnosti tiskové hlavy 120 km a automatickým ořezávačem, který dokáže zpracovat až 1,7 milionu transakcí.

Úspora peněz Pomocí funkce pro tisk bez okrajů, která šetří papír, můžete účtenky vytisknout až k okraji. Na jednu roli tak dokážete vytisknout více účtenek, takže ušetříte peníze. Tiskárna navíc může pro vaši firmu představovat efektivní doplněk šetrný k životnímu prostředí.

Tisk účtenek špičkové kvality Tiskárna TM-T70II dokáže tisknout účtenky v různých odstínech šedé. Možnost tisknout pokročilou grafiku nebo čárové kódy zajišťuje, že rozvržení účtenky můžete do značné míry přizpůsobit. Snadno tak přidáte loga nebo reklamní sdělení. Základní funkce •Obsluha zepředuPřední podávání papíru •Vysoká rychlost tiskuRychlost až 250 mm za sekundu •Malé rozměrySnadno se vejde pod většinu přepážek •Tisk v odstínech šedéDoplňte své materiály o loga a obrázky

Pokud chcete u tiskárny s ethernetovým rozhraním používat pro komunikaci USB, je nutné tiskárnu přepnout pomocí tzv. Memory Switch. Je nutné mít připojené napájení a vložený papír, protože tiskárna instrukce postupně tiskne.

  1. Zapnout tiskárnu se stisknutým tlačítkem FEED
  2. Dlouhý stisk FEED (déle než 1 sekundu) pro vyvolání menu
  3. Položka 3 = změna nastavení (tj. 3× krátce, 1× dlouze FEED)
  4. Položka 17 = interface (17 + 1)
  5. Položka 2 = Build in USB (2 + 1)
Pak stačí tiskárnu vypnout a znovu zapnout.
Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
C31CD38024A0
EAN:
8715946536651
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací