Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX (ST) + zdroj (DN-82110-1)


kód produktu: SW306722
 
 
 
 
 
 
 
Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX (ST) + zdroj (DN-82110-1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena bez DPH 1 594   
DPH 21%
Cena s DPH 1 928   
Dostupnost

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 
 
Expedujeme

do 3-6 dnů

 
Objednat
Výrobce

DIGITUS 

KódSW306722
Part No.DN-82110-1
Záruka2 roky
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Optický konvertor 1000Base-T na 1000 Base SX s konektorem ST, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU ST connector, Up to 0.5km •10/100/1000Base-TX t
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Optický konvertor 1000Base-T na 1000 Base SX s konektorem ST, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi.

The perfect converter solution for various fiber media
•Transforms wire based network media to fiber optic
•High quality and excellent reliability
•10/100/1000Base-TX to 1000Base-SX
•Connectors: 1x RJ45, 1x ST Duplex
•Distance up to 0.5km
•Wavelength: 850nm
•Multimode Dual Fiber
•Automatic Cable detection - Auto MDI / MDI-X function
•Auto-Negotiation of Full- and half-duplex
•Diagnostic and monitoring LEDs for the status of power, link and act of the ports
•Suitable for 8.3/125µm, 8.7/125µm, 9/125µm or 10/125µm Fiber Cables
•Transmission Power: Minimum -17 dBm, Maximum -12 dBm
•Sensitivity Receiving Power: Minimum -20 dBm
•Supported Standards: IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet
•2MB Data Buffer
•Operating Temperature: 0 to 60°C
•Dimensions (L x W x H): 95mm x 70mm x 26mm
•Weight: 200g
•Standalone Converter with external power supply
•Input Supply Voltage: 5V DC


Popis výrobku DIGITUS Professional DN-82110-1 - konvertor sítových médií
Typ zarízení Konvertor sítových médií - RJ-45 / ST nekolik režimu
Provedení Externí
Typ kabeláže 10Base-T, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T
Prenosová rychlost dat 1 Gbps
Optická vlnová délka 850 nm
Protokol datového spojení Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Max. prenosová vzdálenost 500 m
Rozmery (ŠxHxV) 7 cm x 9.5 cm x 2.6 cm
Váha 200 g


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Martin Růžička, 499 599 802, martin.ruzicka@ab-com.cz



 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Váš e-mail
Popis závady
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2016 CyberSoft s.r.o.