+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Dětské zbraně

Dětské zbraně značky Nerf vynikají kvalitním zpracováním a bezpečností. Pistole, tzv. blastery, střílí pěnové náboje. Nikomu tak nehrozí žádné zranění. Zbraně nejsou hračkou jen pro aktivní kluky, na své si přijdou i dívky. Často se používají také při firemních teambuildingových akcích. Stačí jen nabít, zamířit a legendární bojová hra může začít.

Tato kategorie neobsahuje žádné produkty

Dětské zbraně

Podle čeho vybírat dětskou zbraň

Než se pustíte do nákupu hračky pro vaši ratolest, vezměte v potaz několik kritérií.

  • Hmotnost a velikost zbraně – blastery dostanete v různých velikostech. Pořídíte malé pistole ovládané jednou rukou i zbraně větší, které se drží oběma rukama. Při výběru tak zohledněte věk dítěte. Menším doporučujeme spíše pistoli. Je malá, lehká a lehce ovladatelná. Větší děti zvládnou manipulaci s velkou zbraní. Ta nabízí větší dostřel.
  • Způsob nabíjení – v bitvě je důležité rychlé nabíjení. Čím jednodušeji půjde nabít, tím rychleji bude zábava pokračovat. U zbraní bez zásobníku je ideální způsob nabíjení zepředu. Náboje jednoduše uložíte přímo do hlavně. Pokud zbraň disponuje zásobníkem, je důležitá jeho snadná a rychlá výměna.
  • Počet nábojů – pistole většinou pojmou jen jeden náboj. Oproti tomu velké pušky pracují se zásobníky. Čím více nábojů se do zásobníku vejde, tím lépe. Nemusíte je tak často doplňovat či měnit za plný. Při nákupu zbraně doporučujeme přikoupit rovnou další balení nábojů, ať si děti mohou nerušeně hrát a nemusí sbírat vystřílenou munici.
  • Příslušenství ke zbraním – k samotným hračkám dostanete celou řadu doplňků jako zásobníky a náboje, zaměřovače, tlumiče či masky na obličej.
Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz