+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Dell Networking SFP+ 10GBE

AB Kód: 1307787
Skladem do 3 dnů (Zobrazit dostupnost)
4 166 Kč
3 443 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČO: 12 měsíců)
Dell Networking SFP+ 10GBE; Typ rozhraní: SFP; Maximální rychlost přenosu dat: 10000 Mbit/s; Konektor pro optická vlákna: SFP +; SFP transceiver Typ: SR; Hot-Plug support: Ano; Maximální vzdálenost přenosu: 300 m; Vlnová délka: 850 nm;
Popis produktu

Dell Networking SFP+ 10GBE

Typ rozhraní: SFP Maximální rychlost přenosu dat: 10000 Mbit/s K­onektor pro optická vlákna: SFP + SFP transceiver Typ: SR Hot-Plug support: Ano Maximální vzdálenost přenosu: 300 m Vlnová délka: 850 nm

Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
407-BBOU
EAN:
5397063819560
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací