+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Dell adaptér USB-C na HDMI / VGA / Ethernet / USB 3.0

AB Kód: 1302192
Skladem do 3 dnů (Zobrazit dostupnost)
2 109 Kč
1 742,88 Kč bez DPH
Záruka: 23 měsíců (IČO: 11 měsíců)
Kompaktní adaptér Dell USB-C na HDMI/VGA/Ethernet/USB 3.0 Slayer představuje řešení plug-and-play pro připojení externího monitoru a dalších běžných zařízení k notebooku. Má také ethernetový port, což znamená, že nahrazuje až tři adaptéry a šetří místo n
Popis produktu

Kompaktní adaptér Dell USB-C na HDMI/VGA/Ether­net/USB 3.0 Slayer představuje řešení plug-and-play pro připojení externího monitoru a dalších běžných zařízení k notebooku. Má také ethernetový port, což znamená, že nahrazuje až tři adaptéry a šetří místo na pracovním stole i v brašně. Port USB 3.0 v adaptéru je stále k dispozici a i nadále nabízí možnost připojení periferních zařízení USB. Tento adaptér umožňuje flexibilně rozšířit počítač o širokou škálu monitorů a podporuje produktivitu při práci s více aplikacemi. Přes port VGA nebo HDMI můžete k mobilnímu počítači připojit externí monitor. Všechny tyto i další vlastnosti umožňují přidávání prostředků pro zvýšení produktivity, aniž byste museli obětovat konektivitu USB.

Náhrada za několik adaptérů Kompaktní adaptér USB-C na HDMI/VGA/Ether­net/USB 3.0 představuje řešení plug-and-play pro připojení externího monitoru a dalších běžných zařízení k notebooku. Adaptér má i ethernetový port, což znamená, že nahrazuje až tři adaptéry a šetří místo na pracovním stole i v brašně. Port USB 3.0 v adaptéru je stále k dispozici a i nadále nabízí možnost připojení periferních zařízení USB.

Vyberte si vdeovýstup VGA nebo HDMI Přes port VGA nebo HDMI můžete k mobilnímu počítači připojit externí monitor. Tento adaptér Dell umožňuje flexibilně rozšířit počítač o širokou škálu monitorů a podporuje produktivitu při práci s více aplikacemi.

Ethernetový port pro připojení ke kabelové síti Adaptér USB-C na HDMI/VGA/Ether­net/USB 3.0 umožňuje v případě potřeby připojit notebook přes ethernetový port ke kabelové síti. Díky němu se můžete připojit k Internetu a pokračovat v produktivní práci prakticky v jakémkoli prostředí.

Port USB 3.0 slouží k připojení dalších periferních zařízení Adaptér Dell umožňuje přidávání prostředků pro zvýšení produktivity, aniž byste museli obětovat konektivitu USB. Přes port USB 3.0 můžete snadno připojovat řadu běžných periferních zařízení, jako jsou tiskárny, skenery či externí pevné disky.

Konektivita

  • 1× HDMI
  • 1× VGA
  • 1× Ethernet
  • 1× USB 3.0

Obsah balení

  • Adaptér USB-C na HDMI/VGA/Ether­net/USB 3.0
  • Dokumentace
Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
470-ABRY
EAN:
5397063815265
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací