O nás

O nás


Firma AB COM byla založena v prosinci roku 1993 a její hlavní činností je od počátku jejího vzniku distribuce širokého sortimentu počítačových komponent a příslušenství, servis výpočetní techniky, montáž počítačových sestav a kamerových systémů CCTV. Jsme schopni dodat jak běžně dostupné zboží, tak i speciální zboží dle požadavků zákazníka (neváhejte nás kontaktovat). Vzhledem k velkému obratu firmy, možnosti výběru z více dodavatelů a přímému dovozu jsme schopni poskytnout nízkou a pro odběratele zajímavou cenu.


V červenci roku 2003 došlo současně se spuštěním informačního systému I6 od firmy Cybersoft k transformaci na novou firmu AB COM CZECH, s.r.o. Internetový prodejní systém I6 umožňuje každému registrovanému zákazníkovi sledovat aktuální stav skladu 24 hodin denně 7 dnů v týdnu. Je zde možné získat ceny zboží s příslušnými slevami, technické informace, sledovat vyřizování uskutečněné objednávky, expedice zboží i případný stav reklamace.


Firma si za 21 let působení vybudovala silnou pozici na trhu s výpočetní technikou především díky individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi. Každoročně obsloužíme tisíce z Vás a jsme Vám vděčni za Vaši důvěru. Našim cílem do budoucnosti je i nadále se rozvíjet a s maximálním efektem využívat získané zkušenosti. A protože spokojený zákazník se vždy rád vrací, je i nadále naší každodenní snahou co nejkvalitněji a nejrychleji vyřizovat Vaše jednotlivé požadavky a uspokojovat tak co možná nejširší okruh zákazníků při zajištění dostupné ceny, kvalitní technické podpory a komplexních servisních služeb. Odměnou pro nás je Vaše mnohdy dlouholetá věrnost naší firmě.
  
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

  
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.